Barcelona bez slitování rozdrtila nový klub Dani Alvese, nejvíce zářil Pedri a konečně se trefil i Lewandowski

OBSAHUJE VIDEO

Šestadvaceti španělskými tituly ošlehaná Barcelona má za sebou poslední vystoupení před rozjezdem LaLigy, kterou zahajuje třináctý srpnový den před vlastním publikem proti Vallecanu.

V tradičním utkání o trofej Joana Gampera, které se uskutečnilo na Spotify Camp Nou, katalánský soubor trenéra Xaviho roznesl mexický celek Pumas Unam 6:0, s tím, že své první branky v novém trikotu se konečně dočkal i Robert Lewandowski, jenž otevřel skóre po Pedriho vybídnutí již ve třetí minutě.

Devatenáctiletý středopolař Pedri byl proti týmu, jehož nedávno posílil legendární brazilský bek Dani Alves, který ještě nedávno vypomáhal právě Barce, vidět docela dost, neboť sám skóroval v prvních dvaceti minutách ještě dvakrát.

Síť Unamu následně rozvlnili také Dembélé, Aubameyang a De Jong, jenž svým přesným zásahem uzavřel celé představení šest minut před koncem.

Xavi udělal v duelu hned jedenáct změn, s tím, že z nominovaných si nazahráli pouze Pjaanič či Christensen, s nimiž už se v barcelonském prostředí evidentně příliš nepočítá.

Barca sehrála v létě šest přípravných duelů s bilancí čtyř výher a dvou remíz, s tím, že mimo jiné se jí podařilo porazit i Inter Miaami, New York Red Bulls nebo Real Madrid.

Přátelsky:

FC Barcelona - Club Universidad Nacional 6:0 (4:0)
Branky: 3. Lewandowski, 5. a 19. Pedri, 10. Dembélé, 49. Aubameyang, 84. De Jong.

Zdroj: FootyRoom.com