Juventus posiluje i nadále! Další záložník přichází z Frankfurtu

Juventus posiluje i nadále! Další záložník přichází z Frankfurtu

Výhra v Evropské lize a skvělá sezóna v německém Frankfurtu? I tak se dá pojmenovat mise, kterou Filip Kostič bude nově rozvíjet v Turíně a to konkrétně v Juventusu, kam ho skvělé výkony vynesly.

Nejdřív Paul Pogba s Angleme di Máriou, poté Gelson Bremer a nakonec Filip Kostič. Tak vypadá seznam letních posil Juventusu Turín, který po nezdařilých dvou sezónách vyhlíží tituly jak v Itálii, tak v Evropě. 

Nejnovější posilou „Staré dámy“ je devětadvacetiletý srbský reprezentant Filip Kostič, který v minulé sezóně dovedl Frankfurt až k vítězství v Evropské lize, což mu jako jednomu z nejlepších hráčů týmu vyneslo pozornost v Evropě. 

O jeho přestupu se spekulovalo už v době, kdy z Eintrachtu odcházel Luka Jovič, ale z toho tenkrát sešlo. Teď přišel ten správný čas na změnu a sám Kostič to vycítil. O jeho služby měl zájem West Ham, ale finančně se to vedení zrovna nezamlouvalo.

Do hry se tak vložil Juventus a během pár dnů bylo hotovo a potvrzeno. Kostič přichází do týmu, který může bojovat o titul v Serii A a pokud mu bude štěstí přát, možná i o Ligu Mistrů.

Dostane se Kostič do sestavy a pomůže Juventusu znovu k titulu?

zdroj: Fabrizio Romano