Nejlepší posila letního přestupového období? O’Hara o výběru nepochybuje

Nejlepší posila letního přestupového období? O’Hara o výběru nepochybuje

Bývalá opora Tottenhamu má o nejlepším transferu současného přestupového období poměrně jasno.

Oči patrně všech fanoušků se zaměřují na taková jména, jako jsou Paul Pogba, Angel Di Maria, Paulo Dybala, Casemiro, Erling Haaland či Darwin Nunez. Skutečnost je ovšem taková, že si lidé přes všechny tyto fotbalové „obry“ občas nepovšimnou na první dojem běžného, ale nesmírně důležitého a chytrého přestupu.

Jak upozornil bývalý hráč Tottenhamu, Wolverhaptonu či Blackpoolu Jamie O'Hara, jeden takto neskutečně chytrý transfer učinili londýnští Kanonýři. Ti do svých řad přivedli opomíjeného střelce Manchesteru City Gabriela Jesuse a z jeho nesmírně kvalitních služeb se mohou těšit několik dlouhých let.

„Občas se stává, že člověk přes všechny ty stromy nevidí samotný les,“ smál se O’Hara. „Faktem nicméně je, že nejlepším přestupem léta je doposud Gabriel Jesus. To byl nesmírně chytrý tah a na samotného hráče je úplná radost se dívat,“ chválil novou posilu Arsenalu.

„Ten hráč jim sedl do stylu jako zadek na hrnec. Naprosto dokonale doplňuje jejich zakládání útoků, pomáhá při vytváření šancí, bojuje a nabíhá si do nebezpečných pozic. Je to dříč, a navíc je velmi dobrý na míči, soupeři ho o něj nedokáží obrat. On je tím dílem skládačky, kterou ta dlouhá léta tak nutně potřebovali. Chápu, že City přivedli Haalanda, ale byla pro ně ohromná chyba takto kvalitního hráče pustit,“ pronesl O’Hara.

Zdroj: talkSPORT