Žlutá ponorka je hladová. Emery chce loupit v Tottenhamu a na seznamu přání má být i Cavani

Žlutá ponorka je hladová. Emery chce loupit v Tottenhamu a na seznamu přání má být i Cavani

Villarreal je na startu nové sezóny hladový po nových tvářích v kabině. Žlutá ponorka o víkendu získala v rámci dalšího ročníku La Ligy cenný skalp Atlética Madrid, což dalo kouči Emerymu vítr do plachet. Vedení mu přislíbilo miliony na další posílení kádru a nyní se objevují jména, která jsou spojována s přesunem na tuto adresu.

Přínos někdejšího stratéga Sevilly, PSG či Arsenalu je na Estadio de la Cerámica neoddiskutovatelný. Dokládá to i nebývalý úspěch v minulém ročníku Ligy mistrů, kdy se pohádka zastavila až v semifinále této prestižní evropské soutěže. Emery vyznává defenzivní a precizní styl, ale jeho ovečky umí zlobit i směrem dopředu, o čemž se přesvědčily Juventus či Bayern Mnichov.

Podle informací španělského portálu Fichajes se lodivod Villarrealu snaží do svého kádru zlákat ještě dvě jména před uzavřením letního přestupového okna. Předmětem zájmu je levý obránce Tottenhamu Sergio Reguilón, který byl dokonce označen za hlavní prioritu.

Pětadvacetiletý obránce přišel do Londýna v roce 2020 za 27,5 milionů liber z Realu Madrid, ale pod nadvládou italského kouče Conteho měl v minulé sezóně problém udržet v pravidelné přízni pro základní sestavu. I s ohledem na blížící se světový šampionát v kataru chce mít španělský reprezentant pravidelné herní vytížení, aby se mu nevyhnula pozvánka. Varianta, že volání z rodné země vyslyší, se tedy jeví jako pravděpodobná.

 Tottenham se jeho uvolnění zřejmě bránit nebude, i když první navázání spolupráce by mohlo proběhnout v rámci hostování. Informace ze stejného zdroje dále zvěstují, že Žlutá ponorka chce do svého útoku zlákat někdejší tvář Manchesteru United Edinsona Cavaniho.

Zdroj: fichajes.net