Úřadující mistr je stále neporažen, Juventus si dělil body s Římem a Salernitana rozstřílela Sampdorii

Monza i po tomto kole zůstává bez bodu. Lazio si poradilo s Interem. Ostře sledovaný duel mezi Juventusem a Římem skončil remízou a Turín potvrdil dobrý vstup do sezony dalším vítězstvím. Úřadující mistr si stále drží neporazitelnost a v utkání mezi Spezií a Saussuolem padly čtyři branky.

Fotbalisé Udinese si v předehrávce 3. kola Seria A na hřišti Monzy došli po cennou a první výhru v letošní sezóně. Ve 32. minutě otevřel gólový účet Andrea Colpani, hosté však srovnali o čtyři minuty později, když Beto využil přihrávky Becaa. O váhře rozhodl kmenový hráč Tottenhamu Destiny Udogie a zařídil tak svému celku vítězství.

V šlágru kola přivítalo Lazio Řím milánský Inter. Už ve 40 minutě otevřel skóre Felipe Anderson, ale toto vední trvalo jen deset minut. Na začátku druhého poločasu srovnal Martinez a jelo se nanovo. Ke konci zápasu však Lazio kouslo a už se nepustilo. v 75. minutě zvyšoval Luis Alberto a v 86. celý zápas podtrhl střídající Pedro.

Turín FC si s Cremonese výsledkem 2:1. K výhře přiblížila Býky šťastná trefa z první půle, když si míč do vlastní sítě skopl Matter Bianchetti. Rozdílový gól však vstřelil až po změně stran Nemanja Radonjič, jenž zároveň otevřel svůj střelecký účet v turínském dresu.

V souboji věhlasných týmů remizoval Juventus doma s AS Řím 1:1. Úvodní branku vstřelil Dušan Vlahović z volného přímého kopu už ve druhé minutě. Paulo Dybala však v 69. minutě ve svém premiérovém utkání proti bývalému zaměstnavateli asistoval u vyrovnávacího gólu Tammyho Abrahama.

AC Milán zvítězil nad Bolognou 2:0. Na vítězství lombardský celek zadělal již v prvním poločase brankou, kterou vstřelil Rafael Leao. Na branku svého parťáka z útoku navázal po změně stran krásným volejem Olivier Giroud. Vítězství vyneslo milánský tým do čela neúplné ligové tabulky.

Spezia před domácími fanoušky remizovala se Sassuolem 2:2. Zásluhou Davide Frattesiho šli nejprve do vedení hosté, ale už na konci prvního poločasu dokonal z penalty obrat M'Bala Nzola. Poslední slovo však měli znovu hosté, kteří potrestali chybu domácích.

Salernitana v neděli rozstřílela Sampdorii rozdílem čtyř branek. Klub z Janova prohrával již po první půli po trefách Dia a Bonazzoliho, po změně stran další trefy přidali Vilhena a Botheim. Atalanta Bergamo uspěla na půdě Hallasu, když utkání rozhodla jediná branka Koopmeinerse.