Liberec uspěl v Uherském Hradišti, Hradec bere skalp Olomouce a Slavia řádila v Brně

Plzeňská Viktoria o vítězství v Českých Budějovicích rozhodla až v nastavení trefou Jhona Mosquery. Ostrava zachránila v závěru zápasu remízu v Jablonci. Utkání mezi Teplicemi a Zlínem gól nepřineslo. Mladá Boleslav přestřílela v Ďolíčku Pardubice. Sparta si podělila body s Bohemkou, remíza ji alespoň dočasně posunula na první místo tabulky.

Zápas mezi Českými Budějovicemi a Plzní skončil výhrou hostů 1:0. Viktorka po velkém úterním úspěchu v podobě postupu do Ligy mistrů předvedla diametrálně odlišný výkon a Dynamo jí bylo vyrovnaným soupeřem. Přesto se Západočeši radovali z vítězství díky vstřelenému gólu Jhona Mosquery z 94. minuty.

Utkání mezi Jabloncem a Baníkem skončilo remízou 1:1. Duel byl poznamenán četnými bouřkami. Skóre se měnilo až v druhém poločase, kdy přesně zamířil z pokutového kopu Jan Chramosta. Za hosty však srovnal těsně před koncem Jiří Klíma. David Horejš tak nemohl oslavit první triumf na lavičce Severočechů.

Fotbalisté Mladé Boleslavi se dočkali svého prvního triumfu, když venku porazili Pardubice s přehledem 3:0. Zápas byl rozhodnut díky spolupráci Milana Škody a Marka Matějovského. Po dvou rozích a dvou přesných hlavičkách se hosté dostaly do brzkého vedení, na které domácí již nedokázali zareagovat.

Zápas mezi Teplicemi a Zlínem skončil 0:0. Oba celky si sice dokázaly vytvořit několik velkých příležitostí, žádnou z nich ale nebyly schopny dotáhnout do gólové tečky.

Fotbalisté Bohemians dokázali vybojovat na hřišti Sparty cennou remízu 1:1. Domácí hořeli v prvním poločase v obraně, Klokani však dokázali využít chyb jen jednou, když je v 10. minutě poslal do vedení Petr Hronek. Bod z malého pražského derby musel Spartě zajistit až na začátku druhého poločasu důrazný Tomáš Čvančara, jenž při absenci Jana Kuchty skóroval už potřetí.

Hradec Králové rozhodl domácí utkání proti Olomouci díky jediné brance utkání, kterou zaznamenal pár minut po změně stran Kodeš. Dařilo se také Liberci, který zavítal na horkou půdu Slovácka. Slovan dokázal využít vyloučení Daníčka a do vedení jej poslal Gebre Selassie. Po změně stran náskok zvýšil Van Buren a na výhře hostů nezměnila už nic proměněná penalta Mihálika.

Pražská Slavia řádila v Brně již během první půli. Skóre utkání otevřel v 19. minutě Tecl, o devět minut později náskok zvýšil Douděra. Další trefu sešívaných smolně obstaral domácí Texl. Po změně stran oživil výrazně hru Zbrojovky střídající Alli a jeho nasazení emočně nezvládl Ousou. Ten nejprve dostal žlutou kartu, která byla po přezkoumání u videa přehodnocena na červenou. Slavia však dál držela hru a v 75. minutě upravil na konečných 4:0 Tiéhi.