Drchal napodobuje příběhy Juliše či Pulkraba. Také on si vyzkouší to, jaké je to být doma v Ďolíčku

Drchal napodobuje příběhy Juliše či Pulkraba. Také on si vyzkouší to, jaké je to být doma v Ďolíčku

Sparťan Václav Drchal sice odehrál v úterý proti Jablonci v útoku letenského "S" třicet minut a od startu nové sezony FORTUNA:LIGY šel do hry hned čtyřikrát, nicméně jeho kroky by nakonec přeci jen měly vést jinam...

V týmové hierarchii Briana Priskeho je třiadvacetiletý forvard až číslem 4, s tím, že před ním jsou nejen Jan Kuchta s Tomášem Čvančarou, ale i Lukáš Juliš a právě to ho odvane o kus dál.

Na hostování do konce soutěžního ročníku 2022/2023 by se měl někdejší útočník Mladé Boleslavi i Dynama Drážďany odebrat do Bohemians 1905 a byť se podle informací eFotbalu ještě pořád řeší detaily, součástí dohody nebude opce na trvalý podpis.

Na stejnou adresu do Ďolíčku už mimochodem v minulosti dvanáctinásobný mistr země odložil nejen Lukáše Juliše, ale třeba i Matěje Pulkraba a Drchal je tak jen dalším v řadě.

Příprava na Zlín už se tak bývalého útočníka české jednadvacítky týkat nebude a on tak ještě tento týden zapluje do tréninkových jednotek Jaroslava Veselého, pro něhož by to měl být vedle Davida Puškáče jeden z ofenzivních tahounů. Tomáš Necid je totiž kvůli zdraví stále nepoužitelný.

Klient ISM, jehož nynější tržní cena se pohybuje okolo 13 milionů korun, by mohl na nové adrese po boku Josefa Jindřiška a spol. debutovat již 4. září proti Zbrojovce Brno.

K tomuto datu je vítěz MOL Cupu z ročníku 2019/2020 v nejvyšší domácí soutěži na 12 brankách.

U Budínského se volí nejrozumnější řešení a jeho ostravská kapitola končí. Ztraceného syna vítá Karviná

 

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.