Jarošíkovi přistála na Stínadlech útočná posila. Věřím, že pomůžu Teplicím a Teplice zase mně, hlásí sešívaný Fila

Jarošíkovi přistála na Stínadlech útočná posila. Věřím, že pomůžu Teplicím a Teplice zase mně, hlásí sešívaný Fila

Rudolf Řepka a Štěpán Vachoušek si v závěru pracovního týdne zapózovali u teplického loga s perspektivním útočníkem Danielem Filou.

A pochopitelně to neznamená nic jiného, než jeho příchod na Stínadla, kde bude zapůjčen až do konce této sezony 2022/2023, s tím, že sešívaní si ho budou moci v případě potřeby stáhnout zpět do vršovického kádru již v zimě.

"Naším cílem bylo přivést ještě jednoho kvalitního útočníka do kádru, po tom co padla původně domluvená varianta z jiného klubu, tak jsme rozjeli jednání na více frontách a nyní se podařilo dotáhnout příchod právě Daniela. Věříme, že pro nás bude velkou posilou, která nám v sezóně pomůže," ozřejmil na konto ofenzivně laděného mladíka sportovní ředitel Vachoušek.

Fila je odchovancem Zbrojovky, jenž na sebe výrazněji upozornil v trikotu Mladé Boleslavi, což ho také později vystřelilo právě do Edenu. Tam dosud zvládl 16 soutěžních vystoupení s bilancí dvou branek a stejného počtu gólových asistencí.

Příchod na severočeskou scénu jako krok níž nebere. "Moc se do Teplic těším, bude to pro mě zase další výzva. Jsme moc rád, že příchod dopadl a věřím, že pomůžu já Teplicím a Teplice zase mně. Doufám, že se nám bude dařit a budeme úspěšní," doplnil na oficiálních stránkách sklářů Fila, jenž bude nosit na zádech číslo 15.

Jeho teplická premiéra pak může nastat již v sobotu v důležitém utkání s Jabloncem, který má v prvoligové tabulce jen o bod méně.