Zelenobílý nováček Drchal se v Ďolíčku nejvíce těšil na Morávka s Petrákem a hodně zvědavý je na Jindřiška

Zelenobílý nováček Drchal se v Ďolíčku nejvíce těšil na Morávka s Petrákem a hodně zvědavý je na Jindřiška
OBSAHUJE VIDEO

Perspektivní forvard Václav Drchal má za sebou premiérový rozhovor pro YouTube kanál BohemkaTV, ve kterém stručně vysvětlil i důvod svého dočasného přesunu z Letné do Ďolíčku.

"Ve Spartě jsme byli čtyři útočníci. Přišla nabídka z Bohemky, sice to nějakou chvíli trvalo, ale nakonec to dopadlo, za což jsem moc rád," uvedl ofenzivní hráč se zkušenostmi z Mladé Boleslavi i Dynama Drážďany.

U Botiče by měla být o něco menší konkurence než na Praze 7, nicméně tuhý boj o místo pod vršovickým sluncem jde čekat i tak. David Puškáč má velmi silnou pozici, hrát chtějí i Matěj Koubek nebo Ladislav Mužík a časem by se měl po zdravotním problémech zapojit i Tomáš Necid....

"Všude je to těžké, i tady v Bohemce jsou kvalitní útočníci, ale na novou výzvu jsem se moc těšil a doufám, že nám to vyjde," přidal nový svěřenec Jaroslava Veselého, který bude v zelenobílých barvách nosit číslo 20.

Třiadvacetiletý útočník dobře znal před změnou klubové adresy například Huga Jana Bačkovského, který také patří Spartě. Těšil se však i na jiné. "Hlavně na kluky, co se stejně jako já vrátili z Německa, Jana Morávka a Ondřeje Petráka. A pak na Pepu Jindřiška, na toho jsem rozhodně zvědavý," usmíval se ve video rozhovoru.

Dost se těší i na fanoušky, které považuje za jedny z nejlepších v zemi a dle jeho slov bude fajn hrát s jejich přízní. Co se týče osobního cíle, žádnou konkrétní gólovou metu nemá. "Chtěl bych být co nejvíc na hřišti, pak bych chtěl, když už tedy budu na hřišti, aby se nám dařilo. Gólový cíl si dávám nerad, chtěl bych jít gól od gólu, čili současným cílem je vstřelit ten první," nastínil svůj hlavní plán Drchal, jehož debut se očekává v závěru tohoto týdne proti Slovanu Liberec.

Na Letné se dočasně zbavili mladých útočných pušek. Drchal zakotvil v Ďolíčku a Patrák na Střelnici

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.