Galatasaray nezastavuje! Podepsal Icardiho i Matu

Galatasaray nezastavuje! Podepsal Icardiho i Matu

Galatasaray v minulé sezóně skončil jen několik míst od sestupu. I proto přichází dvě velké posily do útoku, Mauro Icardi z PSG a Juan Mata z Manchesteru United. 

14. místo v minulé sezóně Super Lig je pro velkoklub, jako Galatasaray tragédie. I proto se v hlavním městě rozhodli, že tento ročník dopadne úplně jinak. Posily na sebe nenechali dlouho čekat.

Hlavním postem, který se rozhodl Galatasaray posílit, je útok. Už na začátku přestupového období přišli útočníci Haris Seferovič a Bafetimbi Gomis. O něco později je doplnil Dries Mertens a na začátku září i Yusuf Demir, Mauro Icardi a Milot Rashica

Kromě útoku, vedení posílilo i zbylé posty. Do zálohy přibyla jména jako Juan Mata, Lucas Torreira nebo Sergio Oliveira. Do obrany přibyl Mathias Ross z dánského Aalborgu nebo Leo Dubois z Lyonu.

Přestupové období Galatasaraye stálo za to a bude jen na hráčích, jak si poradí s přetlakem na svých postech. Podle jmen jde o velice zajímavý a zkušený tým. Otázkou zůstává, kdo se stane útočníkem číslo 1, možnotí je hned šest.