Evropské super kanóny: Které střelce zastihl začátek sezóny ve výborné střelecké formě?

Mít v týmu schopného střelce je pro každý klub rozdílovým faktorem oproti konkurenci. Najít prvotřídního hrotového útočníka není snadné, mnohdy si to žádá značné finanční úsilí, ale pokud se výsledek dostaví, tak jsou spokojeny všechny zainteresované strany. Dnešní pojetí útočníků však není jen o střílení branek, ale i o umění podržet míč a přivést do šance své spoluhráče. Podívali jsme se za účasti webu Sportskeeda na zoubek těm, které zastihl začátek nové sezóny ve skvělé formě…

3) Kylian Mbappe (Paris Saint-Germain)

Hvězda PSG je veřejností vnímána jako korunní princ současného fotbalu a nikdo nepochybuje o tom, že se výrazně zapíše do historie tohoto sportu. Na svém kontě toho má již nyní nemálo, ale podstatnou část kariéry stále ještě před sebou.

Francouzský kanonýr dokáže dokonale terorizovat obránce soupeřů svými technickými kvalitami a také v zakončení se často nemýlí. V létě byl sice jednou nohou v Realu, ale nakonec se v Parku Princů rozhodl setrvat. V nové sezóně naskočil do sedmi zápasů, ve kterých posbíral devět gólů.

Foto: instagram.com/psg