Haaland dokonal obrat Citizens, Benfica slaví skalp Juventusu a Chelsea remizovala se Salzburgem

Středeční večer nabídl další porci zápasů skupinové fáze Ligy mistrů a fanoušci rozhodně neměli o zábavu nouzi. AC Milán doma vyzrálo na Dinamo Záhřeb a uspělo 3:1. V barvách italského mistra se střelecky prosadili Giroud, Saelemaekers a Pobega. Šachtar si rozdělil body se Celtikem po remíze 1:1. Vlastní branku vykázal Bondarenko, srovnání stavu pak obstaral Mudryk.

Utkání Kodaně se Sevillou branku nenabídlo, ale na Stamford Bridge byli diváci svědky hned dvou. Chelsea poslal krátce po změně stran do vedení Sterling, ale odpověď Salzburgu přišla od Okafora. Juventus překvapivě doma ztratil s Benfikou, ačkoliv od čtvrté minuty vedl po trefě Milika. Joao Mario stihl v první půli srovnat, Neres pak dokonal obrat.

PSG nemělo problémy s Maccabi Haifa a po trefách Messiho, Mbappého a Neymara slavilo výhru 3:1. Neapol pokračovala v demonstraci své ofenzivní síly a po skalpu Liveproolu dokázala porazit i Rangrs. Utkání ovlivnilo vyloučení Sandse v druhé půli. Zielinski následně penaltu neproměnil, ale Politanovi se to podařilo a v závěru náskok pojistili Raspadori a Ndombele.

Real Madrid uhájil svou půdu před nájezdem Lipska a nakonec rozhodly dvě trefy ve druhém poločase od Valverdeho a Asensia. Manchester City hledal dlouho recept na defenzivu Dortmundu a ve druhém poločase se dokonce hosté dostali do vedení po trefě Bellinghama. Citizens však německého soupeře sevřeli do kleští a po puklici Stonese a akrobatickém zakončení Haalanda slavili obrat 2:1.