Máme datové podklady a vidíme, jak tým v zápasech dominuje, o své pozici v klubu nepřemýšlím, svěřil se Priske

Máme datové podklady a vidíme, jak tým v zápasech dominuje, o své pozici v klubu nepřemýšlím, svěřil se Priske
OBSAHUJE OHLASY

Sparta remizovala již popáté v řadě, když si na domácí Letné neuhlídala jednobrankový náskok z první půle. Minutu po změně stran totiž vyrovnal ostravský Jiří Klíma. Na vítězství nestačila ani velká disciplinovanost či dominance týmu po celé utkání.

Dánskému kouči nepřijde, že by byla jeho pozice z klubu ohrožená. „Nepřemýšlím nad tím. Dělám svoji práci a budu ji dělat, dokud mi někdo neřekne, abych ji dělat přestal. Soustředím se na to, abych tým připravoval vtréninku. Vutkáni je tým disciplinovaný a dominuje. Úsilí je viditelné a ve spoustě zápasech jsme si zasloužili vyhrát. Dnes jsme byli jasně lepší, než soupeř. Ten vystřelil jednou na bránu z22 metrů a skóroval. Výsledky jsou důležité a štve mě, že jsme nevyhráli. Zodpovědný jsem ale i za předvedenou hru,“ zdůraznil pro klubovou televizi Sparta TV Priske.  

Fanoušci Sparty pátou remízu v řadě těžce skousli. Na děkovačce házeli na hrací plochu světlice. „Zaprvé bych chtěl říct, že všichni vklubu fanoušky respektují. Co se týká vhazování pyrotechniky na hrací plochu, my jsme tam za nimi šli, abychom jim vyjádřili respekt za to, že tým podporovali, vytvářeli tlak na soupeře a úplně se mi tento akt nezdál. Na druhou stranu, my všichni v klubu známe důležitost fanoušků pro klub. My jsme stejně nespokojení, jako jsou fanoušci,“ vyjasňoval důležitost fanoušků Sparty pětačtyřicetiletý rodák z dánského Horsense.

Sparta má datové podklady a vidí, že tým v zápasech dominuje. „My věříme v to, co děláme. Máme pro to datové podklady, máme podklady, když vidíme, jak tým hraje, že dominuje v zápasech. V tomto zápase nám znovu chyběl poslední kousek kvality pro to, abychom takový zápas vyhráli. Pro nás je v tuhle chvíli největší úkol, abychom zůstali soustředění a hladoví. Víme, že fanoušci nás budou hodnotit hlavně podle výsledků a že jsou s těmi výsledky nespokojení, stejně tak i my. My sledujeme cestu, po které jdeme a rozvoj týmu. Věřím, že jsme fanoušky neztratili, jelikož jsou pro nás velmi důležití. Věřím, že výsledky přijdou s ohledem na to, jaké je týmové úsilí a že přijdou spíš dřív než později,“ dodal na webu sparta.cz Priske.

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.