Spící lídři Sparty, nedůsledný bohém Slavie i kverulant v Dynamu. Tihle hráči potřebují restartovat!

Kdyby mastili počítačovou hru, prostě by zmáčkli restart a celou misi by teď začínali nanovo. Jenže ve fotbale takové tlačítko neexistuje. Úvodních devět kol tak z ligového hard disku už nikdo nesmaže. Je však na každém, zda další kapitoly náročné sezony budou podstatně lepší. Vybrali jsme pro vás pět známých fotbalistů FORTUNA:LIGY, kteří by restartovat potřebovali ze všeho nejvíc. 


3, Jakub Hora (SK Dynamo České Budějovice)

Byl dlouholetou oporou Teplic. Hráčem, na kterého se dalo vždycky spolehnout. I proto si ho vyhlédla Slavia, tam se ale z objektivních příčin záložník Jakub Hora absolutně neprosadil. Pak si zkusil angažmá v Lotyšsku i Polsku, až se loni v létě vrátil do Čech a upsal se českobudějovickému Dynamu. Tahle štace ale zatím vypadá jako všechno jen ne trefa do černého.

Minulou sezonu měl ještě celkem slušnou, v té aktuální mu však pod novým koučem Jozefem Weberem pšenka vůbec nekvete. V prvních pěti kolech figuroval v základu, v tom šestém šel na plac až na závěrečnou minutu. Pak se se zásadovým koučem pohádal a mělo se za to, že v Dynamu okamžitě skončí, nakonec ale dostal druhou šanci. A naložil s ní prachbídně. Při debaklu v Edenu se nechal hloupě vyloučit a za surový šlapák dostal na čtyři zápasy stop.

Foto: SK Dynamo České Budějovice