Trojlístek zámožných adres, které by mohly odstartovat námluvy s Mbappém již během ledna

Zrak mnohých se již postupně zaměřuje na blížící se světový šampionát v Kataru, ale na klubové scéně se toho stále děje nemálo. Kromě ligových soutěží probíhá i Liga mistrů, Evropská liga či Konferenční liga. Tradiční přestupové spekulace vystřídaly po celé Evropě zvěsti o možném odchodu francouzského útočníka Kyliana Mbappého z PSG. Dojít by k tomu mohlo již během ledna a britský list The Sun dokonce jmenoval trojici zámožných adres, která by mohla tuto hvězdu současnosti skutečně zlákat do svých služeb.

1) Liverpool

Liverpool se v nové sezóně trápí a pod německým stratégem Jürgenem Kloppem se houpe trenérské křeslo. Bude Kylian Mbappé spasitelem Reds? Toto spojení se jeví možná jako nepravděpodobné, ale francouzský útočník v květnu v rozhovoru pro Telegraph prozradil, že s Liverpoolem skutečně také letos jednal o možném přestupu.

Na Anfield Road nemají špatný tým, ale výkony sráží početná marodka. Tým Kloppa potřebuje zažehnout jiskru a oživit ambice získávat cenné trofeje a Mbappé by mohl být tím rozhodujícím faktorem. Není také žádným tajemstvím, že hráč tohoto trenéra obdivuje a chtěl by s ním navázat spolupráci.

Foto: instagram.com/psg