Xavi chystá lov na pravého obránce. Která jména se objevují ve spojitosti s Barcelonou?

Katalánský gigant podle listu Marca hledá nového pravého obránce, kterého by rád přivedl na Camp Nou během letního přestupového okna. Tamní kouč Xavi měl zájem podepsat hráče pro tento post již před touto sezónou, ale nakonec se tak nestalo. Jeden z nejslavnějších klubů La Ligy hledá dlouhodobě náhradu po odchodu své legendy Daniho Alvese. Která jména se objevují ve spojitosti s přesunem do Barcelony?

1) João Cancelo (Manchester City)

Tváře Manchesteru City bývají v poslední době pravidelně spojovány s katalánským klubem. Není se čemu divit, když ostrovní gigant ve svých řadách ukrývá tolik schopných hráčů. Portugalský internacionál João Cancelo patří mezi chlouby a v této sezóně se těší skvělé formě.

To samozřejmě neuniklo pozornosti Xaviho, který by rád schopného krajního beka zlákal do své kabiny. Jisté je, že by to nebylo za malý peníz, ale jak se zdá, Barcelona si umí i ve finanční tísni pomoci a rozhazování ji celkem jde. Někdejší tvář Juventusu má podobný herní styl jako Dani Alves, proto se tato spolupráce přímo nabízí.

Foto: instagram.com/mancity