Liberci jsme tři body doslova darovali, smutnil Horejš. Zklamán byl i z odvolané penalty

Liberci jsme tři body doslova darovali, smutnil Horejš. Zklamán byl i z odvolané penalty

Nezdar Jablonce pokračuje čtvrtým ligovým zápasem, Liberec naopak vyhlíží lepší zítřky. Frustrovaný je tak převážně kouč David Horejš, jehož výběr byl opět gólově nulový. Není divu, že si tak stěžoval na špatnou produktivitu svých svěřenců.

Jelikož Liberec před severočeským derby nevyhrál v posledních čtyřech kolech, pomýšleli Jablonečtí na vítězství. David Horejší ale musel nakonec sklopit hlavu před soupeřem a uznat prohru 0:2. Mohlo být jinak, ale původně odpískaná penalta byla následně kvůli ofsajdu odvolaná. 

„Bylo to moje první derby a hodnotí se mi velice těžce. Až na deset úvodních minut jsme to měli pod kontrolou. Domácí jsou spíše šťastnějším týmem. Soupeři jsme dnes tři body doslova darovali. Rozhodla naše produktivita, šancí jsme totiž měli spoustu," stojí ve vyjádření Davida Horejše na oficiální webové stránce Jablonce.

,,To, co jsme dnes dokázali nedat, to snad už není ani smůla. Tohle musíme dávat. Byli jsme lepším týmem než domácí, měli jsme tam jednoznačné brankové příležitosti, branka by nám určitě pomohla. Zápas jsme prohráli ze dvou standardních situací. Hráčům tohle budu vytýkat,“ pokračoval jablonecký trenér.

Pro Jablonec to byla již třetí prohra bez vstřelené branky v řadě. S třinácti body a začínajícím reaálným bojem o záchranu to není rozhodně nic, s čím by si zaměstnanci Miroslava Pelty mohli říci o prémie. 

HORST SIEGL EXKLUZIVNĚ V ROZHOVORU! CO SI MYSLÍ O SPOJENÍ KUCHTY SE SPARTOU?

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.