Votrok Rada posedí s hradeckým vedením až na jaře 2023: Nejsem rozhodnutý, jestli je to má poslední sezona

Votrok Rada posedí s hradeckým vedením až na jaře 2023: Nejsem rozhodnutý, jestli je to má poslední sezona

Tři tříbodové zisky za sebou a více výher i méně obdržených branek než třetí Sparta. V Hradci Králové si současný pohled na tabulky FORTUNA:LIGY moc užívají a těší je, že šesté místo z uplynulého ročníku nebyla žádná náhoda či nováčkovské štěstí.

U dvanácti z celkových třinácti odehraných duelů byl i nejstarší člen hráčské kabiny Jakub Rada, který je pro votroky hodně důležitý i v pětatřiceti letech.

"Na tabulku se nám dívá nádherně. Všichni si to užíváme. My i fanoušci. Přiznám se, že vždy po zápase se na ni několikrát podívám s dobrým pocitem," přiznal na stránkách magazínu Gôl bývalý záložník sparťanské rezervy, Bohemians 1905, Mladé Boleslavi i Spartaku Trnava.

Z osobního hlediska se cítí celkem dobře. Odehrál většinu zápasů a je spokojený. "Beru, že mám jako zkušenější hráč v týmu nějakou roli, ale kabina je dobře nastavená, nemusí se nic řešit. Jede si svým správně určeným a bezproblémovým životem, což se odráží i na výsledcích. Nemusím dělat nějakého velkého mentora, není to potřeba," přiblížil východočeskou pohodu svěřenec nejstaršího prvoligového trenéra Miroslava Koubka.

Pakliže se mu bude podobně dařit i dál, určitě si zahraje i v nově se rodící aréně, která Hradec konečně odvane z boleslavského azylu. Případná nová smlouva by se měla řešit s managementem na jaře 2023.

"Nejsem rozhodnutý, jestli je to má poslední sezona. Fotbal mě baví pořád stejně, vše se bude odvíjet od zdravotního stavu. Jsme s vedením domluvení, že si na jaře řekneme, jak to obě strany vidíme. Teď na tím nepřemýšlím. Musím to vždy zaklepat, tělo v rámci možností drží," zakončil Rada, jenž vynechal v ligové ssezoně jedno utkání kvůli pohmožděnému kolenu.

29. října vyzve Radův rozjetý hradecký výběr v regionálním derby poslední Pardubice a pokusí se na svou vítěznou šňůru natáhnout již pátý korálek.

Priske jde jako Pepa Nos správným směrem. Není to Stramaccioni, ale může tak dopadnout. Už po duelu v Plzni