Z pozic, ze kterých v lize dáváme góly nám to v Evropě nepadlo, zkonstatoval po Sivassporu zklamaný Trpišovský

Z pozic, ze kterých v lize dáváme góly nám to v Evropě nepadlo, zkonstatoval po Sivassporu zklamaný Trpišovský
OBSAHUJE OHLASY

Slavii se zázrak nepovedl. Nepomohlo kosovské Ballkani, od kterého sešívaní potřebovali výpomoc v podobě ztráty Kluže, ani v Edenu ovšem potřebný výsledek a totiž výhra proti Sivassporu nepřišla. Trenér Trpišovský a jeho svěřenci se tak s Konferenční ligou loučí.

Jindřich Trpišovský: "Dnes soupeř 25 minut nebyl za půlkou, pak přijde centr do vápna, penalta a prohráváme 0:1. S Kluží to bylo stejné. Nevím, čím to je, jestli špatné rozhodování. U všech gólů jsme udělali chybu. Soupeř dnes chyby udělal taky, ale my je nepotrestáme. Je to o produktivitě. Z pozic, které v lize proměňujeme, v Evropě góly nedáváme. Často ani netrefujeme branku. Byli jsme favorit skupiny, chtěli jsme postoupit, jsme zklamaní, že se to nepovedlo. Z šesti zápasů jsme vyhráli jen dva, to je málo na postup."

Ondřej Lingr: "V prvním poločase se nám moc nedařilo, i tak jsme si vytvořili nějaké šance. Ve druhém poločase jsme se zlepšili. Byly tam závary, byli jsme v šestnáctce, ale létalo nám to kolem nohou. Neměli jsme štěstí. Mrzí mě kvůli fanouškům, že jsme nevyhráli k výročí (130 let od založení Slavie). I když by to nic neřešilo. Ale každá výhra se počítá. Jsme zklamaní a bohužel se loučíme s Evropou."

Stanislav Tecl: "Myslím, že v druhém poločase jsme si daleko líp než v tom první připravovali pozice, ze kterých jsme mohli být nebezpeční. Vytvořili jsme si šance, útočili jsme na naši tribunu, která nás neskutečně hnala. I kvůli tomu mě mrzí, že jsme zápas nezvládli a nerozloučili se se skupinou výhrou."