Holoubek, Hyský ani Brabec by Dynamo převzít neměli. Majitel Budějovic nakonec ukázal jiným směrem...

Holoubek, Hyský ani Brabec by Dynamo převzít neměli. Majitel Budějovic nakonec ukázal jiným směrem...

Trenérský záskok v podobě Jiřího Kladrubského a Jiřího Lercha by měl na lavičce Dynama České Budějovice vydržet jen do konce doznívající podzimní části. Oba pánové tak před sebou pravděpodobně mají poslední dva zápasy se Spartou a Hradcem Králové.

Na jaře už by měl vést jihočeský výběr ze Střeleckého ostrova nový hlavní kouč. Podle pátečních informací idnes.cz by jím mohl být současný šéf druholigového lídra z Příbrami Tomáš Zápotočný.

Ten se ujal mužstva sídlícího u řeky Litavky přesně před rokem a momentálně s ním táhne ve F:NL dlouhou sérii bez porážky.

Jaroslav Starka by nynějšímu šéfovi lavičky vzhledem k dobrým vztahům nemusel dělat potíže, nabídka z nejvyšší soutěže přeci jen nepřichází každý den. Tím spíš pro mladé kouče.

Kladrubského léčba Dynama začala: Fotbal není složitý, když máte vnímavé hráče jako my s trenérem Lerchem

Je otázkou, zdali by si někdejší krajánek z Rakouska, Itálie i Turecka vzal na jih země také svého trenérského kolegu Marka Nikla, nebo by jedna ze zásadních postav norimberské historie zůstala v příbramském prostředí

Jasno by mělo být být po finálním utkání podzimu, ve kterém hostí v pátek odpoledne vedoucí tým tabulky před vlastním publikem východočeskou Chrudim.

Majitel Dynama Vladimír Koubek tak měl podle všeho Zápotočného upřednostnit před dalšími možnými kandidáty, mezi nimiž figurovali Miloslav Brožek, David Holoubek, Martin Hyský, Karel Krejčí a Erich Brabec.

Pět pádných důvodů, proč je třeba brát v boji o postup do první ligy vážně právě Příbram

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.