Klub je jako rodina, věřím, že společně ještě budeme velmi úspěšní, řekl Mosquera a prodloužil smlouvu v Plzni

Klub je jako rodina, věřím, že společně ještě budeme velmi úspěšní, řekl Mosquera a prodloužil smlouvu v Plzni
OBSAHUJE OHLASY

Jhon Edison Mosquera Rebolledo, který už je součástí Viktorie Plzeň rok a půl, si prodlouží svůj pobyt v západočeské Doosan aréně. S úřadujícím šampionem FORTUNA:LIGY totiž druhý listopadový pátek prodloužil pracovní dohodu o další dvě sezony.

"Potvrzuji, že ve Viktorii našel Jhon špičkové zázemí pro trénink, regeneraci a cítí se tady maximálně spokojený. To je základem, aby mohl odvádět špičkové výkony a bylo pro nás prioritou, aby zde působil i nadále," informoval na stránkách fcviktoria.cz agent Petr Bartoníček.

U podpisového aktu pochopitelně nemohl chybět ani sportovní ředitel nynějšího lídra Daniel Kolář. "Jsme rádi, že došlo k oboustranné dohodě a Jhon bude i v nadcházejících sezonách nosit náš dres. Cítíme z něj obrovskou motivaci navázat na předchozí úspěchy a odvádět na hřišti maximum. Přeji mu především pevné zdraví a těším se na jeho další skvělé výkony," vzkázal do éteru funkcionář ze Štruncových sadů.

Bývalý křídelník Liberce i Bohemians 1905, jehož předností je velmi solidní fyzický fond, je přesvědčen o tom, že plzeňská éra ještě není u konce a že je reálná obhajoba primátu...

"Přišel jsem do Viktorky, abych vyhrával tituly. Na začátku mi to hodně lidí nevěřilo, ale já prostě cítil, že na to máme a dokázali jsme to. Navíc jsme si zahráli i skvělou Ligu mistrů. To jsou momenty, kvůli kterým hraji fotbal. Chci se maximálně připravit na každý zápas a věřím, že společně ještě budeme velmi úspěšní. Navíc se tady cítím velmi dobře, klub je jako rodina," ozřejmil dvaatřicetiletý rodák z kolumbijského Cali.

V modročervených barvách odehrál k tomuto datu ostřílený středopolař 67 soutěžních duelů s bilancí 15 přesných zásahů. O ten šestnáctý se bude moci pokusit již tuto neděli v Ďolíčku proti posledním Pardubicím.

Pohárová ostuda FAČR i LFA. Proč nehraje vyřazená Plzeň? A proč může Vlkanova dát v jednom kole góly za 2 týmy?

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.