Z lídrů FNL před podzimní přestávkou vyhrál jen Vyškov, další favorité jako Příbram, Líšeň či Karviná zakopávali

Příbram ohrozila svoje přezimování na první příčce Fortuna:Národní ligy, když nedokázala ve své podzimní derniéře porazit Chrudim. Vzhledem k nedělnímu zakopnutí Líšně nebo Karviné nicméně Středočechy ztráta významně mrzet nemusí.

Příbram - Chrudim 1:1
Branky: 34. Sakala – 15. Harušťák
FK Viagem Příbram: Melichar – Čejka (89. Vokřínek), Dudl, Musil (90+4. Hájek), M. Čermák, Švestka, J. Jeřábek, Sakala, Osmančík (46. Anih), Wágner (C), Zeronik (75. Surmaj)
MFK Chrudim: Floder – Hašek, Koželuh, Harušťák (85. Látal), Míka, Řezníček (C), Kejř (88. Vrána), P. Juliš (85. Kodýdek), Skwarczek, Záviška, Jedlička (69. Firbacher)

V 16. kole Fortuna národní ligy si Příbram připsala domácí remízu s Chrudimí 1:1. Ačkoliv byli Středočeši poměrně jasným favoritem, do vedení šli po brance Jaroslava Harušťáka hosté. Celek z hornického města pak sice přepnul na vyšší obrátky, na více než vyrovnávací gól Bensona Sakaly to však nestačilo. Příbram uhájila své postavení na prvním místě ligy, tam ji však může doplnit v neděli Líšeň, pokud zvítězí ve Varnsdorfu.

Jestli mohl být někdo spokojený s dosavadní formou svého celku ve druhé nejvyšší soutěži, tak to byl trenér Marek Nikl, který se s Příbramí nacházel na první příčce tabulky. K tomu navíc zapracoval na defenzivní části hry, což vedlo ke třem čistým kontům v řadě. Navíc všechna tato střetnutí dokázal vyhrát. Pro domácího lodivoda však šlo pravděpodobně o poslední představení na lavičce Středočechů. Na jaře by se měl přesunout do Českých Budějovic.

Přestože se úvod odehrával v režii domácích, byla to hostující Chrudim, která udeřila jako první. V 15. minutě dostal na levém křídle míč do běhu Harušťák, šikovně si ho zasekl před jedním z obránců a tváří v tvář gólmanovi otevřel skóre. Ve snaze rychle srovnat se hráči v zelených dresech hnali dopředu, což přineslo první ovoce ve 27. minutě. To se do odraženého míče uvnitř vápna opřel Marcel Čermák, jeho pokus ovšem orazítkoval jen břevno hostující branky. Kýžená trefa tak přišla až o několik chvil později. Přetažený centr z přímého kopu našel hlavu Sakaly a reprezentant Zambie už neměl problém uklidit míč za brankářova záda.

Kdo po návratu ze šaten čekal velký příbramský tlak, musel být zklamaný. V 53. minutě totiž po skrumáži ve vápně zvonila domácí tyč. Herně to sice ze strany Středočechů nebylo optimální, přesto se jim po hodině hry naskytla velká šance, jak urvat výhru. Po předcházejícím faulu zahrával penaltu Tomáš Wágner, jeho slabý pokus ale brankář Jiří Floder zvládl zneškodnit. To ovšem byla jediná vyložená šance, kterou Příbram ve druhém dějství zvládla vyprodukovat, a nebylo tak s podivem, že se skóre do konce duelu už nezměnilo.

Olomouc "B" - Jihlava 1:2
Branky: 43. Zlatohlávek (pen.) – 53. Tureček, 67. Selnar
SK Sigma Olomouc B: Stoppen – Slavíček, Bednár, Poulolo, Vepřek (C) – Langer, Grygar (73. Fiala) – J. Sedlák (85. Šíp), Košťál (46. Uriča), Sláma (62. Hadaš) – Zlatohlávek
FC Vysočina Jihlava: Soukup – Křišťál, Vedral, Gabriel, Peřina – Tureček, Lacko (C) – Piško, Selnar (90+1. Zahradník), Ogiomade (46. Tall) – Araujo-Wilson (46. L. Fila)

V předehrávce 16. kola Fortuna národní ligy si rezervní tým Olomouce nedokázal poradit s Jihlavou a prohrál 1:2. Zápas značně poznamenala hustá mlha, která se snášela na stadion a silně zhoršila viditelnost. Domácí dostal do vedení na konci první půle z penalty Tomáš Zlatohlávek, který však tu samou výhodu v závěrečné fázi zápasu znovu nevyužil. A jelikož hráčům Jihlavy se po poločasové přestávce podařilo skórovat hned dvakrát, putovaly všechny body na Vysočinu.

Fotbalisté Sigmy stále nemohli najít ztracenou formu, která je provázela na startu letošního ročníku druhé nejvyšší soutěže. Jejich trápení prohloubilo Táborsko, které je v posledním klání porazilo 2:0, a protáhlo tak jejich sérii na čtyři duely v řadě bez vítězství. Problémy ovšem měla i Jihlava, jež předchozí dvě utkání prohrála bez jediného vstřeleného gólu, čímž potvrdila pozici čtvrtého nejhoršího útoku v celé lize.

Vstup do zápasu značně poznamenaného hustou mlhou formu obou týmů dokazoval. Už ve druhé minutě rozehrával přímý kop z hranice vápna Martin Košťál, svůj pokus ale namířil vysoko nad bránu. Ani s přibývajícím časem si hráči nedokázali vytvářet nebezpečné příležitosti, navíc na stadion padala čím dál hustší mlha. Ve 23. minutě rozhodčí kvůli špatné viditelnosti krátce přerušil utkání, po poradě s lavičkami však hra pokračovala. Ani nadále ale moc šancí k vidění nebylo. A to až do 42. minuty, kdy gólman Pavel Soukup stáhl ve vápně k zemi útočníka Sigmy. K nařízenému pokutovému kopu se postavil Zlatohlávek a s přehledem ho proměnil do protipohybu brankáře.

Druhý poločas začal menší kuriozitou, domácí hráči totiž nastoupili v odlišných dresech než v prvním dějství. Typické modré dresy museli vyměnili za lépe viditelné červené. Po osmi minutách druhé půle se ale mohli radovat hosté. V nepřehledné situaci ve vápně se nejlépe zorientoval Miroslav Tureček a z bezprostřední blízkosti překonal gólmana Hanáků. Obrat pak dokonal v 67. minutě Jakub Selnar, jeho rána z rohu se totiž po nedohodě domácích obránců zakroutila až do sítě. Po kontaktu ve vápně následovala ještě v 82. minutě druhá penalta pro domácí, tentokrát však Zlatohlávek napálil míč pouze do tyče.

MFK Vyškov - Sparta Praha "B" 3:1
Branky: 5. Vintr, 51. Lacík, 90. Kanakimana – 83. D. Horák
MFK Vyškov: Kinský – Němeček, Matys, Srubek, Ilko – Lahodný, Štěpánek (C) (76. Jambor) – Kanakimana (90. Klesa), Fofana (64. Moučka), Alégué Elandi – Vintr (46. Lacík)
AC Sparta Praha B: Tůma – Váňa, Kukučka, Ševinský, Večerka – D. Horák, Goljan (64. O. Novotný), Ambler, Vácha (C) (82. Gedeon), Pudhorocký – Schánělec.

Vyškov v posledním podzimním kole Fortuna národní ligy porazil v Drnovicích rezervu Sparty 3:1. Výraznou postavou vítězného celku, kterého několik desítek fanoušků na tribunách hnalo kupředu častým skandováním „Bílý balet“, byl brankář Antonín Kinský. Teprve 19letý host ze Slavie nejenže za nepříznivého počasí dlouho držel čisté konto, ale také asistoval u úvodního gólu Ondřeje Vintra z páté minuty. Domácí tak jistě přezimují na příčkách zajišťujících baráž.

Fotbalisté Vyškova díky neutuchající formě stále atakovali první příčku druhé nejvyšší české soutěže. Za poslední dva měsíce prohráli Moravané pouze jeden zápas, a do duelu s rezervou Sparty tak nastupovali v roli favorita. Přispěla k tomu i velmi špatná forma Pražanů, kteří z posledních pěti klání zvítězili jen jednou a jejich fanoušci už začali nahlas skloňovat vyhazov trenéra Michala Horňáka.

Na hustou mlhou zahaleném vyškovském azylu v Drnovicích se jako první už v páté minutě radovali domácí. Brankář Kinský našel přesným výkopem Vintra, který si naběhl za defenzivu soupeře a samostatný únik s přehledem proměnil v úvodní gól. Navýšit náskok Moravanů mohl o chvíli později Bienvenue Kanakimana. Mladý útočník z Burundi se zcela osamocený dostal ve vápně k zakončení, ale těsně přestřelil. Sparťané si za celou první půli vyloženou příležitost nevypracovali, a do kabin tak odcházeli s jednobrankovým mankem.

Také vstup do druhého dějství vyšel Vyškovu skvěle. Centrovaný míč si v 51. minutě před bránou našel Barnabáš Lacík, který ranou z voleje rozvlnil síť za Jakubem Tůmou podruhé. Jen o dvě minuty později se na druhé straně zaskvěl krásným zákrokem proti hlavičce Dalibora Večerky Kinský. Na fantastickém brankáři domácích ztroskotal také Tomáš Schánělec, jehož zakončení včasným výběhem kmenový hráč Slavie zneškodnil. Sparťané přece jen v závěru utkání zdramatizovali. Ani přesná hlavička Daniela Horáka po standardní situaci ovšem výsledek duelu nezvrátila. Naopak Pražané v 91. minutě potřetí inkasovali zásluhou Kanakimany.

FK Třinec - 1. SK Prostějov 2:2
Branky: 26. Omasta, 68. Elbel (vla.) – 36. Elbel, 54. Kušej
FK Třinec: Kerl – Jursa (85. Tandara), Brak (60. Gembický), Straňák, Hýbl – Habusta (C), Foltyn – Omasta, Kateřiňák, Kania (81. Obadal) – Samiec
1. SK Prostějov: Krynskyj – Bolf, Gáč, Bialek, Elbel – Kušej, Šumbera, Koudelka (C), M. Mach (62. Omale), Bartolomeu (43. Stříž) – Pinc (43. Píchal)

Třinečtí fotbalisté v 16. kole Fortuna národní ligy remizovali na svém hřišti s Prostějovem 2:2. Slezané, kteří přitom do sezony vstoupili třemi vítězstvími ze čtyř utkání hraných na vlastním stadionu, tak prodloužili více než dvouměsíční čekání na domácí tříbodový zisk. K úspěchu jim nepomohlo ani vyloučení soupeřova obránce Davida Gáče ze 40. minuty. Po pauze naopak udeřil hostující Vasil Kušej, Hanáci se však nakonec o výhru připravili zbytečným vlastním gólem.

Hráči Prostějova začali špatný vstup do sezony napravovat v posledních týdnech, kdy neprohráli ani jedno z předchozích pěti ligových klání. Hanáky ovšem trápila jejich defenziva, která byla druhá nejhorší v celé soutěži. Její nepříliš dobrou odolnost měl prověřit domácí Třinec, jenž se kvůli vyrovnaným výsledkům všech týmu v lize nacházel až na 13. příčce. Velkou formou ovšem na rozdíl od soupeře neoplýval, jelikož od poloviny září zaznamenal jedinou výhru.

Od úvodního hvizdu aktivnější Slezané využili herní převahu ve 26. minutě, kdy centr Lukáše Kanii z levé strany propadl až k Tomáši Omastovi. Ten následně prostřelil vše, co mu stálo v cestě a už třetí ligovou trefou vyrovnal svůj gólový účet z celé loňské sezony. Inkasovaná branka nakopla do té doby vlažně hrající Prostějov, jenž po necelých 10 minutách srovnal. V nepřehledné situaci v šestnáctce se nejlépe zorientoval Jakub Elbel a nechytatelně napálil míč pod břevno. Krátce nato však šance hostů na obrat výrazně snížil Gáč, který za nesmyslný skluz viděl červenou.

Navzdory početní nevýhodě se do vedení dostali v 54. minutě Hanáci. Šimon Šumbera neotálel s rozehrávkou standartky a vyslal do samostatného úniku Kušeje, čímž dokonale zaskočil nepřipravené obránce Třince. Talentovaný útočník šanci proměnil, a navázal tak na dva zásahy z minulého kola. Příležitost zdvojnásobit náskok Prostějova nevyužil Jan Koudelka. Proti pokusu kapitána hostů mířícího do horního rohu předvedl skvělý zákrok Daniel Kerl. V 68. minutě přišel smolný moment Elbela, jenž hlavou poslal míč místo do náruče brankáře do vlastní sítě. Rozhodující branku už ale Slezané proti urputně bránícímu soupeři vstřelit nedokázali.

Dukla Praha - SFK Opava 1:1
Branky: 62. Kim – 65. Šigut
FK Dukla Praha: Rada – Holiš, Piroch, Peterka (C), Ullman – Buchvaldek (32. Havelka), Barac, Kozel (76. Hodek), Kim, Šebrle (46. Uhlíř) – Adediran (46. Matějka)
SFC Opava: Lasák – Kadlec, Bílek, Janoščín (C), Helebrand – Gorčica (88. Doleček), Macháček, Rychlý, Ščudla (90+3. Dostál), Šigut – Kramář (67. Rataj)

Dukla získala v 16. kole Fortuna národní ligy pouze bod za remízu 1:1 s Opavou. Diváci na Julisce viděli v utkání týmů, které v posledních týdnech nepředvádí ideální výkony, vše podstatné až ve druhé půli. Na úvodní branku domácích ze 62. minuty bleskově odpověděl Samuel Šigut, jenž druhým gólem v sezoně stanovil konečné skóre. Ambiciózní Pražané tak zůstávají ve vyrovnané tabulce až na 13. příčce s tříbodovým náskokem na sestupové pásmo.

Zprvu pohádkové spojení Petra Rady s Duklou nabralo velmi rychle překvapivý směr. Pražský celek se totiž po odehrané polovině sezony nacházel mezi nejhoršími. Na nelichotivou pozici se dostal i kvůli současné sérii tří po sobě jdoucích porážek. V lize byl jen jediný tým, který měl v minulých pěti duelech horší formu, a tím byla právě Opava. Ta v nich posbírala pouhé dva body a trápila ji zejména nejhorší ofenziva soutěže.

Od začátku zápasu si jasnou převahu vytvořili Slezané. Jejich střelecké trápení však neukončil z nadějné pozice hlavičkující Šigut ani o chvíli později Adam Ščudla, jenž napálil odražený míč po rohovém kopu velmi nepřesně. Dukla se téměř celý první poločas k ohrožení soupeře nedostala, ale v samotném závěru přece jen mohla jít do vedení. Quadri Adebayo Adediran se zcela osamocený zjevil před bránou, skvělý zákrok ovšem vytáhl Kryštof Lasák. Na druhé straně Šigut využil nepodařené rozehrávky soupeře, jenže samostatný únik nezakončil dobře.

Po změně stran zahrozil z přímého kopu Michal Bílek. Jeho tvrdou ránu směřující k pravé tyči však skvělým zákrokem vyrazil Filip Rada. Skóre se poprvé měnilo v 62. minutě, kdy Lasáka zkušeně překonal Seung-Bin Kim. Vedení ovšem domácím vydrželo jen tři minuty. Aktivní Šigut pronikl díky individuální akci do vápna a zamířil přesně na zadní tyč. Ve zbytku duelu se týmy soustředily na defenzivu a soupeře do další vyložené příležitosti nepustily.

Slavie Praha "B" - Táborsko 2:2
Branky: 5. Šubert, 67. Šmiga – 15. a 80. Babacar
SK Slavia Praha B: Dvořák – Trédl, Nikl, Hunal, Labík – Šubert, Kopáček (C), Planka – Beran, Šmiga (90+3. Osuagwu), A. Pudil (46. Singhateh).
FC SILON Táborsko: Zadražil – Plachý, Bederka, Navrátil (C), Tusjak – Babacar (90+3. M. Šplíchal), Alexandr, Varačka (73. Kone), Kopřiva (73. Kosek) – J. Mach, Ledecký (84. Bezpalec).

Rezerva Slavie remizovala v 16. kole Fortuna národní ligy s Táborskem 2:2. V sychravém nedělním dopoledni sice sešívaní hned dvakrát vedli, i přesto se však zopakoval remízový výsledek z prvního vzájemného utkání sezony a stejně jako na začátku srpna se i tentokrát v dresu Jihočechů prosadil Boubacar Sy. Na nejlepšího střelce týmu pak navázal v 80. minutě jeho africký kolega Mamadou Koné, pro kterého to byla první trefa v modro-bílém dresu.

Mladíci Slavie jako by si na závěr podzimu uvědomili, že sestup je pro ně reálnou hrozbou a začali sbírat body. Nejdříve doma porazili ambiciózní Karvinou a následně dokonce bez posil z A-týmu remizovali s druhou Líšní. Na nadějné výkony chtěli navázat i proti Táborsku, které si minulý týden poradilo s rezervou Sigmy a nacházelo se ve středu tabulky. Náskok na poslední Slavii však mělo kvůli vyrovnanosti soutěže pouze čtyřbodový.

Z úvodní branky duelu se už v páté minutě radovali domácí, jelikož Martin Šubrt míč přebral na hranici velkého vápna, připravil si jej do palebného postavení a přesným zásahem vymetl levou šibenici. Sešívaní se i v následujících momentech prezentovali sebevědomým výkonem, po necelé čtvrthodině hry ovšem jednu z jejich ztrát hlavou potrestal Sy, jemuž na vzdálenější tyč poslal načechraný centr David Ledecký. Táborsko poté ožilo a ve 21. minutě ho mohl do vedení poslat Jan Mach, hlavičku po nákopu z levého křídla ale namířil jen vedle brány, a skóre se tím pádem v první půli už neměnilo.

Vrátit gólovou převahu na stranu domácích mohl téměř okamžitě po návratu z kabin Jan Trédl. Jeho pokus však orazítkoval pouze tyč soupeřovy brány. Následně zahrozil táborský celek, ale Ledecký v pádu na střílený centr nedosáhl. Slávistický B-tým nicméně převzal v následujících chvílích iniciativu a většina nebezpečných šancí tak vzešla z kopaček jeho hráčů. Jednu z nich nakonec v 67. minutě využil Daniel Šmiga, který v prostoru malého vápna obdržel přihrávku a z bezprostřední vzdálenosti nekompromisně zakončil. O výslednou dělbu bodů se na prahu závěrečné desetiminutovky postaral střídající Koné, jenž tvrdou ranou nedal domácímu gólmanovi sebemenší šanci zasáhnout.

Vlašim - Karviná 2:1
Branky: 7. Hošek, 75. Solomon – 21. D. Krčík
FC Sellier & Bellot Vlašim: Vágner – Hošek, Halinský, Lehoczki, Heppner – Suchan (C) – Solomon (90+3. Ugwu), Onije, Rigo, Smejkal – Horský (69. Toula)
MFK Karviná: Neuman – Mikuš, D. Krčík, Soukeník, Cienciala (65. Rezek) – Budínský (C), Žák – Memić (76. Bartl), Málek (76. Šindelář), Zedníček (82. Ezeh) – Durosinmi

Vlašim porazila v 16. kole Fortuna národní ligy na vlastním hřišti Karvinou 2:1 a odpoutala se od příček znamenajících sestup. Do vedení poslal Středočechy už po sedmi minutách Michal Hošek. Kmenový hráč Slavie se ve druhé nejvyšší soutěži prosadil vůbec poprvé v kariéře. Ještě v prvním poločase sice hosté vyrovnali, ve druhém dějství však zajistil domácím tři body Solomon John krátce poté, co se nechal po dvou žlutých kartách vyloučit Dávid Krčík.

Fotbalisté Vlašimi začali v posledních týdnech zlepšovat své výkony, což vedlo k sérii pěti ligových duelů bez porážky, ke kterým velkou měrou přispěl nejlepší střelec soutěže Jan Suchan. Stále se však nacházeli v sestupovém pásmu, a potřebovali tak v předváděné hře posledních týdnů pokračovat i nadále. Tentokrát je ale čekal velmi těžký oříšek na rozlousknutí, do cesty se jim totiž postavila Karviná. Ta byla před zápasem na druhé straně tabulky se šestibodovou ztrátou na čelo a třetím nejlepším útokem ligy.

Rytíři do duelu vstoupili daleko aktivněji než soupeř a hned po sedmi minutách měli nakročeno k prodloužení série bez prohry. Únikem po pravé straně hřiště se prosadil Hošek po přihrávce Johna a střelou po zemi do levého dolního rohu otevřel gólový účet. Druhý zářez měl zanedlouho na kopačce kapitán modrobílých Jan Suchan, ale se střelou do středu brány si gólman Karviné poradil. Těsné vedení Vlašimi dlouho nevydrželo a hosté vyrovnali ve 21. minutě z rohového kopu. Na míč si vyskočil Krčík a hlavou míč umístil k levé tyči. Slezané se tak vrátili do utkání a do konce prvního poločasu se již nikomu prosadit nepodařilo.

Do druhé poloviny mohla Vlašim vstoupit podobně jako do prvního dějství. Hned po osmi minutách se po kombinaci ocitl na pokutovém puntíku osamocený Suchan, ale v závěru nedokázal překonat Vladimíra Neumana a trestuhodně přestřelil. Kapitán Rytířů se ze stejné pozice neprosadil ani v 63. minutě. Balon si krásně připravil na levou nohu, ale zatočená střela těsně minula levou tyč. Zlom ve střetnutí nastal o 10 minut později, kdy během krátké chvíle obdržel dva žluté kartonky Krčík za podražení a musel opustit hřiště. Oslabení soupeře ihned využila Vlašim a ujala se vedení zásluhou Johna. Ten po rychlém uvolnění napřáhl a pravačkou přesně zamířil k levé tyči. Karvinou početní nevýhoda položila a vrátit do zápasu se nedokázala ani po početném střídání.

Varnsdorf - Líšeň 2:0
Branky: 36. Radosta, 63. Radosta
FK Varnsdorf: Vaňák – Zbrožek, Kouřil, Kubista, Radosta (88. Pajkrt) – Bláha, Samko (46. Ludvíček) – Schön (72. Michal), Rudnytskyy (C) (29. Ondráček), Kříž – Tanko (88. Vachoušek)
SK Líšeň 2019: Vajner – Pašek (64. Černín), M. Jeřábek (C), Laczkó, Lutonský – A. Čermák – Ulbrich (82. Reteno Elekana), Matocha, Machalík, Sokol (64. Zikl) – Vandas

Varnsdorf v 16. kole Fortuna národní ligy porazil Líšeň 2:1, a posunul se tak do elitní čtveřice soutěže. O vítězství svého týmu rozhodl už ve 36. minutě Matěj Radosta, který pak ve druhé půli přidal ještě jednu trefu. Severočeši tak na osmý pokus konečně porazili Líšeň, s níž byli v předchozích sedmi zápasech v řadě bez vítězství a navíc po čtyřech zaváháních za sebou konečně vyhráli.

Fotbalisté Líšně měli šanci na přezimování v čele druhé nejvyšší české soutěže, jelikož Příbram nezvládla svůj duel s Chrudimí. Marvani však potřebovali vyhrát co možná největším rozdílem. Ke třem bodům jim měla na půdě Varnsdorfu pomoci mimo jiné i pevná defenziva, která byla s pouhými devíti inkasovanými brankami nejlepší v celé soutěži. Domácí však chtěli napravit tři poslední zaváhání a případnou výhrou si zajistit alespoň dočasný posun do top čtyřky.

Severočeši byli touto vidinou očividně dost motivovaní a zaznamenali lepší nástup do utkání než jejich soupeř. V první čtvrthodině předvedli náznaky šancí, avšak výraznější příležitost si nevypracovali. Asi po 20 minutách hry se do brejku dostal hostující David Machalík, kterého za cenu faulu nedovoleně zastavoval Patrik Schön. Rodící se útočnou převahu Varnsdorfu ale dost rázně utnuli domácí, kteří šli ve 36. minutě do vedení z kopačky Radosty, kterého vyzval ke skórování Abdoullahi Tanko. Hned nato mohl zvýšit Schön, avšak v zakončení selhal. V závěru první půle se Líšeň snažila sporadicky ohrozit branku soupeře, ale neuspěla.

Hned zkraje druhého poločasu mohl náskok navýšit aktivní Schön, ale jeho střela z malého vápna v síti neskončila. Skórovat se povedlo až krátce po hodině hry Radostovi, který se opět prosadil po přihrávce Nigerijce Tanka. Líšeň byla i přes zjevnou snahu v útoku i nadále naprosto bezzubá a na nic víc, než na polovičaté šance, se nezmohla. Jediný střelec utkání Radosta byl očividně při chuti. Před koncem vypálil ze střední vzdálenosti, ale jen přestřelil. Ani jeho tým, ani soupeř už ale do konce s výsledkem nijak nepohnuli, takže ho nezavršený hattrick tolik mrzet nemusel.

zdroj: Livesport.cz