Bohužel se v tom patláme, nedokážeme odskočit výš, mrzí libereckého kapitána Mikulu

Bohužel se v tom patláme, nedokážeme odskočit výš, mrzí libereckého kapitána Mikulu
OBSAHUJE OHLASY

Fotbal je o maličkostech. Přesně to tvrdí liberecký kapitán Jan Mikula, jehož Slovan kvůli tomu nezvládl poslední výjezd na teplická Stínadla, kde svému víkendovému soupeři podlehl 1:2.

Družina kouče Luboše Kozla zaznamenala na soupeřově hřišti již čtvrtou porážku sezony. Čím to je?

"Na začátku sezony se nám dařilo spíše venku, teď je to naopak. Bohužel se nám venku nedaří, paradoxně s týmy, kteří jsou v tabulce za námi. Ale čím to je, nevím," krčil rameny jeden z šéfů podještědské kabiny, jehož slova nabídl web fcslovanliberec.cz.

To, že by byl problém ve hře, si ostřílený obránce Slovanu nemyslí. "Bylo to vyrovnané a na konci jsme mohli rozhodnout my. Matěj Valenta tam šel sám, dvakrát ho Grygar vychytal, takže kdybychom něco proměnili, tak jsme mohli klidně i vyhrát. Je to o maličkostech," podotkl třicetiletý plejer ze stadionu U Nisy.

Celá soutěž je po šestnácti kolech nebývale vyrovnaná. Od pobytu mezi nejlepší šestkou a skupinou o záchranu dělí mužstva jen dva body. Jak by zhodnotil podzimní část?

"Teď ke konci jsme horší. Bylo to takové na houpačce, někdy vyhrajete, někdy prohrajete. Bohužel se v tom takhle patláme, nedokážeme odskočit výš," smutnil kolega Talovierova, Van Burena a spol., jehož tým je nyní devátý.

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.