Čtyři ofenzivně ladění hráči, kteří v zimě mohou zabušit na vršovická vrata Fortuna arény

Slavia Praha zatím v boji o titul lehce zaostává za vedoucí Viktorií Plzeň a zimní posílení je i vzhledem k nemalé podzimní marodce docela žádoucí. Na následujících řádcích se dozvíte, které čtyři ofenzivně laděné tváře se v této souvislosti aktuálně skloňují nejčastěji.


2. Ladislav Almási (Baník Ostrava)

Slovenský útočník byl vloni nenápadnou posilou ostravského celku, do naší ligy ale vlétl jako velká voda. Ve 34 soutěžních utkáních skóroval 16krát. V létě se o něj intenzívně zajímala pražská Sparta, ta ale nakonec přivedla reprezentanta Jana Kuchtu z Lokomotivu Moskva a Almási zůstal v Baníku. Jenže se zranil a na hřiště se vrátil teprve poměrně nedávno. Ihned však ukázal, že čich na branky mu zůstal, Baník i díky jeho gólům začíná stoupat ligovou tabulkou.

Před pár dny se psalo, že Slavia vede s Almásim pokročilá jednání a někdejší hráč Achmatu Groznyj, Ružomberoka či Petržalky je na cestě do Edenu. Nyní se ovšem zdá, že sešívaní mají jiného favorita. Dva kvalitní hrotoví hráči nejspíš do Slavie jen tak nepřijdou, a tak Almási asi ještě bude pokračovat v Ostravě. Pokud tedy nezamíří do zahraničí, nahlas se začíná hovořit o tom, že zájem by mohl mít třeba slavný skotský velkoklub Celtic Glasgow.

Foto: FC Baník Ostrava