Svědík po postupu v MOL Cupu: Proti Boleslavi jsme sebrali poslední psychické síly a odvedli dobrý výkon

Svědík po postupu v MOL Cupu: Proti Boleslavi jsme sebrali poslední psychické síly a odvedli dobrý výkon
OBSAHUJE OHLASY

Slovácko má v letošní sezóně opravdu velmi nabitý program a je to znát. Náročnost se projevuje především v psychické části a toho si je vědom i trenér celku z Uherského Hradiště Martin Svědík. Po osmifinálovém duelu MOL Cupu ale mohl být rád, když jeho celek zvítězil nad těžkou Mladou Boleslaví 1:0. 

Slovácko v letošní sezóně ukazuje, že i přes náročný programu umí vyhrávat. Ukončenou podzimní část ligy završil vítězstvím nad Mladou Boleslaví 1:0, když v 55. minutě zápasu skóroval Jan Kalabiška, v letošní sezóně vyloženě pohárový střelec. Cíl Slovácka tak byl splněn, o čemž hovořil i kouč Slovácka Martin Svědík.

„Jsem rád, že jsme splnili cíl. Byl to velmi náročný půlrok. Proti Boleslavi jsme sebrali poslední psychické síly a odvedli dobrý výkon. Bylo tam od hráčů nasazení a zodpovědnost,“ nechal se slyšet Martin Svědík na pozápasové tiskové konferenci.

„Samozřejmě děkuju našim fanouškům, myslel jsem, že jim uděláme větší radost, třeba v konferenční lize tím, že vyhrajeme více zápasů. Ale je to fotbal, teď si musí všichni odpočinout a vklidu se připravit na novou sezónu," neopomněl Martin Svědík ani fanoušky.

Slovácko skončilo po podzimní ligové části v samotném středu tabulky na osmém místě s dvaadvaceti body. Na čtvrtou Olomouc tak ztráci pouhé dva body.