Jsme momentálně na dobré vlně, ale pauzu bereme jako fakt, nelituje podzimní přestávky po postupu v poháru Priske

Jsme momentálně na dobré vlně, ale pauzu bereme jako fakt, nelituje podzimní přestávky po postupu v poháru Priske

Kdyby listopadové výkony, kdy ve čtyřech zápasech zaznamenala čtyři výhry, Sparta předváděla už alespoň o měsíc dřív, byla by zimní pauza na Letné o mnoho veselejší.   

Výsledek ze sparťanského pohledu 3:2, postup přes taktéž zlepšující se Baník do čtvrtfinále MOL Cupu, další nikoliv nezajímavý výkon lepšící se Sparty. Tak lze shrnout podzimní derniéru týmu Briana Priskeho, který formu našel až po říjnové ostudě v derby. Listopad se ale Spartě už povedl nad očekávání dobře a tým okolo Södergaarda, Sadílka, Haraslína nebo Kuchty tak namlsal svoje fanoušky směrem k jaru. Jejich výkon se líbil i kouči Sparty Brianu Priskemu. 

“Musím říci, že to byl hezký pohárový zápas,” hodnotil výhru pro web sparta.cz dánský kormidelník Pražanů, který vypíchl skvělou atmosféru a bojovnost obou týmů. “Bylo zřetelné, že oba celky chtějí postoupit. Chci své svěřence pochválit za výkon. Přestože byl začátek z naší strany také hodně bojovný, postupně jsme se dostali k naší hře. Celkově jsem spokojený a myslím, že jsme si vítězství zasloužili. Měli jsme ale víckrát skórovat,” konstatoval Priske.

A ač jeho tým na závěr podzimu nabral skvělou formu, když po potupě v derby se Slavií dokázal porazit Plzeň, Slovácko, Budějovice a nyní i Baník, Priske na termínovou listinu nežehral. “Přijímáme to jako fakt. Je pravdou, že jsme momentálně na dobré vlně, ale je na mně a na celém realizačním týmu, abychom dobrou prací v tréninku mohli na tyto výsledky navázat i na konci ledna. Zároveň se nám také otevírá možnost vyhodnotit si poslední období a zpětně zanalyzovat naše zápasy,” uzavřel poslední oficiální pozápasovou promluvu v letošním roce pro web sparta.cz.