Čtyři hráči, které by v zimě mohli přivést obhájci ligového titulu z Plzně

Náskok Plzně na druhou Slavii Praha se ztenčil na pouhé dva body, Západočeši budou potřebovat posily. Mluví se hlavně o čtyřech fotbalistech, dva z nich jsou skutečné hvězdy s bohatými zkušenostmi z ciziny i reprezentace.


Foto: ČTK / Petrášek Radek

Daniel Vašulín (Hradec Králové)
Vašulín může jít ve šlépějích svého bývalého spoluhráče Adama Vlkanovy, jenž na začátku sezony přestoupil z Hradce Králové do Plzně. A rozhodně tohoto kroku nemusí litovat. Vlkanova se ihned zařadil do základní sestavy Viktoriánů, zahrál si s nimi v milionářské Lize mistrů proti Bayernu Mnichov, Barceloně a Interu Milán a navíc se díky kvalitním výkonům stal i stabilním článkem české reprezentace.

Čekal by v Plzni podobný vzestup i Vašulína? Vyloučeno to není, každopádně pro Západočechy by mohlo jít o chytrou posilu do útoku za rozumný peníz. 24letý někdejší fotbalista Chrudimi letos za Votroky odehrál 15 ligových duelů, v nichž zaznamenal tři góly a dvě asistence. Na hřišti je vždy velmi nebezpečný a ofenzíva Hradce Králové na něm stojí. V Plzni by mohl nahradit Nigerijce Fortune Basseyho, jenž na západě Čech pouze hostuje z maďarského Ferencvárosi.