Čtyři hráči, které by v zimě mohli přivést obhájci ligového titulu z Plzně

Náskok Plzně na druhou Slavii Praha se ztenčil na pouhé dva body, Západočeši budou potřebovat posily. Mluví se hlavně o čtyřech fotbalistech, dva z nich jsou skutečné hvězdy s bohatými zkušenostmi z ciziny i reprezentace.


Foto: Burnley FC

Matěj Vydra (bez angažmá)
Toto by byl velký návrat ostříleného legionáře do české ligy. Vydra je po konci v Burnley, s nímž hrál v prestižní anglické Premier League, momentálně bez angažmá. Mohou za to problémy s kolenem, s nimiž se už delší dobu potýká. Nyní už se ale Vydra individuálně připravuje a podle některých zpráv je připraven na podpis nového angažmá. Toho by mohli využít v Plzni, posila jeho formátu by se aktuálnímu lídrovi ligové tabulky hodila.

O Vydru se dříve zajímala hlavně pražská Sparta, teď je v kontaktu s vedením Plzně a dohoda je údajně již poměrně  blízko. 30letý útočník má na svém kontě 46 startů za národní tým, v jehož barvách vstřelil sedm gólů. V cizině si někdejší fotbalista Jihlavy a Baníku Ostrava vedle Burnley zahrál za italské Udinese Calcio, belgické Bruggy a anglické mančafty Watford, West Bromwich Albion, Reading a Derby County.