Transferový boulevard: Milán touží po triu z Chelsea, West Ham se smiřuje s úprkem Rice, Szalai míří do Anglie

Transferový boulevard: Milán touží po triu z Chelsea, West Ham se smiřuje s úprkem Rice, Szalai míří do Anglie

Souhrn nejzajímavějších přestupových spekulací z Premier League, se kterými přišla v posledních dnech britská média.

Chelsea ani Liverpool se podle německého deníku Bild nedočkají lednového příchodu vytipovaného Konrada Laimera. Pětadvacetiletý rakouský záložník RB Lipsko preferuje po vypršení smlouvy v létě přestoupit do Bayernu Mnichov. 

Leeds United je v kontaktu s AC Milán a dle informací TeamTalku sonduje situaci okolo talentovaného 21letého belgického útočníka Charlese de Ketelaereho.

Football Insider píše, že West Ham se smířil se skutečností, že v nadcházejícím létě přijde o 23letého reprezentačního záložníka Declana Rice. Ten podle představitelů WHU zamíří do některého z týmů kvalifikovaných do Ligy mistrů a to bez ohledu na to, jakých úspěchů Kladiváři v této sezóně dosáhnou. 

AC Milán má podle deníku The Sun představu, že během následujících dvou přestupových období podepíše hned tři hráče Chelsea a má zájem o Christiana Pulisice, Hakima Ziyecha a Rubena Loftuse-Cheeka. Ani jeden z nich nepatří do Potterova základu, AC se nicméně obává se, že překážkou by mohla být jejich neochota odkoupit Tiemoeueho Bakayoka, který je na San Siru na hostování právě z Chelsea.

Podle Calciomercato přetrvává zájem Tottenhamu Hotspur o podpis amerického křídelního záložníka Juventusu Westona McKennieho. Podle italského webu by Stará dáma by mohla v lednu slyšet na nabídky ve výši 25 až 30 milionů eur.

Okolo středního beka Fenerbahce Attily Szalaiye se podle tureckého listu Turkyie Gazetesi točí několik anglických klubů, kteří by tohoto fotbalistu přezdívaného “maďarský Van Dijk” rádi přivedli v následujícím přestupovém období na Ostrovy. V čele pelotonu má být Newcastle, dalšími zájemci jsou West Ham a Leicester.

West Ham United, Southampton a Crystal Palace usilují o podpis dvacetiletého hráče Juventusu Koniho De Wintera. Podle tvrzení portálu Tutto Juve se mladý Belgičan, který do italského týmu přišel ze Zulte Waragem do hledáčku Angličanů dostal skrze své úspěšné hostování Empoli stejně jako postupné pronikání do prvního týmu Juventusu..