Podpásovka jako hrom! Takto manažer Burnley odpověděl, jestli by chtěl Ronalda do týmu

Podpásovka jako hrom! Takto manažer Burnley odpověděl, jestli by chtěl Ronalda do týmu

Cristiano Ronaldo je momentálně bez angažmá, a tak se začínají množit otázky, kde jenom zakotví… Jedno je už teď jisté, v Burnley to určitě nebude.

Musíme to brát trochu s nadsázkou, Burnley momentálně hraje v druhé nejvyšší anglické soutěži a je tedy jasné, že by si jej Cristiano dobrovolně asi jen tak nevybral.

Pokud se ale budeme řídit slovíčkem „kdyby“, pak by se na něj štěstí stejně neusmálo, protože v současné chvíli nejlepšímu týmu z Championship šéfuje bývalý kapitán Manchesteru City Vincente Kompany.

„Blíží se přestupové období a volný je aktuálně Ronaldo, neměl byste o něho zájem?“ zněla otázka, kterou novináři položili Kompanymu na tiskové konferenci.

„Řeknu to asi takhle,“ odvětil bývalý obránce s belgickými kořeny. „My potřebujeme v týmu hlavně hráče, kteří umí běhat. To je vše,“ zasmál se a obořil se do Ronaldova pracovního nasazení.

CR7 již není nejmladší, a proto ani jeho energetické zásoby nejsou bezedné. Dříve to uměl svým spoluhráčům vynahradit alespoň pravidelným přísunem gólů, ale dnes se už ani střelecky nedokáže prosadit. Na kontě má v této sezoně pouhé tři branky, přičemž jedna přišla z pokutového kopu.

Premier League - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.