Čtyři útočníci, kteří by v divadle snů na rudé straně Manchesteru mohli nahradit portugalskou sedmičku

ZAOSTŘENO NA OSTROVY

Cristiano Ronaldo už není hráčem Manchesteru United, anglický velkoklub s ním ukončil spolupráci a bude za něj hledat náhradu. Která čtyři zajímavá ofenzivní jména se teď ve spojitosti s příchodem na Old Trafford často skloňují?

Benjamin Sesko (Salcburk)

Slovinský forvard Red Bullu Salcburk figuruje pod drobnohledem United již po dobu několika měsíců. Pro Manchester United je tento 19letý vytáhlý supertalent velmi zajímavým zbožím. Sesko letos v 19 startech rakouské Bundesligy skóroval pětkrát, šestkrát si zahrál v milionářské Lize mistrů. Jeho přestup do Manchesteru byl v létě blízko, ale nakonec Ronaldo zůstal na Old Trafford a z transferu sešlo.

Nyní, po odchodu portugalské legendy, má tedy Sesko cestu volnou. Otázkou je, zda Manchester United bude mít stejně silný zájem jako v létě. Zdá se totiž, že Sesko momentálně pro slavný klub není prioritou číslo jedna, a tak si Slovinec bude muset nejspíš počkat, jak se vyvinou jednání United s dalšími kandidáty. Do budoucna jde ale každopádně o hráče, jehož kariéru je potřeba bedlivě sledovat.

Foto: Red Bull Sazlburg