Čtyři útočníci, kteří by v divadle snů na rudé straně Manchesteru mohli nahradit portugalskou sedmičku

ZAOSTŘENO NA OSTROVY

Cristiano Ronaldo už není hráčem Manchesteru United, anglický velkoklub s ním ukončil spolupráci a bude za něj hledat náhradu. Která čtyři zajímavá ofenzivní jména se teď ve spojitosti s příchodem na Old Trafford často skloňují?

Victor Osimhen (Neapol)

Zde to Manchester United bude mít velmi těžké, protože kanonýra Neapole chce momentálně s nadsázkou asi půlka Evropy. Osimhen je prý například přestupovou prioritou pro trenéra Realu Madrid Carla Ancelottiho, zájem o nigerijského střelce ovšem hlásí třeba i londýnská Chelsea. Bývalý hráč Lille či Charleroi má každopádně našlápnuto k fantastické kariéře a v Manchesteru by mohl být králem.

Případný kupec za něj nicméně bude muset složit opravdu balík, protože Partenopei o jeho odchodu nechtějí ani slyšet a rádi by jej udrželi minimálně do konce sezony. Tu má Neapol, nutno dodat, skvěle rozjetou, momentálně suverénně vede Serii A a jde si pro scudetto, tedy italský ligový titul. Osimhen aktuálně vévodí střelcům italské soutěže a není tak divu, že zájemci o jeho služby se jen hrnou.

Foto: SSC Neapol