Tři globálně známí hráči, kterými by chtěl ten Hag v divadle snů zachránit sezónu

V tabulce Premier League pátá pozice jedenáct bodů za vedoucím Arsenalem, neutichající kritika nad výkony Harryho Maguirea a naposledy také rozvázání smlouvy s Cristianem Ronaldem. Erik ten Hag to jako manažer Manchesteru United nemá vůbec jednoduché a v lednu se pokusí tým posílit tak, aby druhá polovina sezóny vypadala úplně jinak. Kdo by mohl již v lednu zamířit na Old Trafford? 

Adrien Rabiot

Nejistou situaci v turínském Juventusu se vedení Rudých ďáblů pokusí využít ve svůj prospěch a konečně by rádo podepsalo francouzského záložníka Adriena Rabiota. O sedmadvacetiletého středopolaře se Manchester United zajímal už v létě a dohoda mezi kluby proběhla naprosto v pořádku.

Anglický celek nabídl 15 milionů liber a Juventus souhlasil. Do hry ale poté vstoupil hráč a jeho přemrštěné finanční požadavky. Z celého přesunu tak nakonec sešlo.

Dle Daily Express by ale nyní mohla být situace jiná. Rabiot usoudil, že by rád změnil klub a se svými požadavky půjde níže. Stará dáma se přestupu také bránit nebude, protože by jej v létě ztratila bez nároku na jakékoliv odstupné. Přestupu francouzského reprezentanta, který se zapsal i do střelecké listiny v úvodním utkání Francie na MS proti Austrálii, tak zřejmě nic nebrání.