Coufalova pozice v ohrožení! Kladiváři kontaktovali posilu z Old Trafford

Coufalova pozice v ohrožení! Kladiváři kontaktovali posilu z Old Trafford

Vladimír Coufal se poslední tři sezony usadil v dresu West Hamu, kde měl prakticky až doteď jisté místo v základní sestavě. S ohledem na plánované akvizice by se ale přeci jen jeho pozice mohla začít otřásat.

Známý novinář zaměřující se na přestupy Fabrizio Romano stihl na svých sociálních sítích informovat, že Kladiváři prahnou po posile na pravý kraj obrany. Tedy přesně tam, kde hrává Coufal.

Prioritou londýnského celku se stal Aaron Wan-Bissaka z Manchesteru United, který je v této chvíli na prodej. O jeho odchodu rozhodne jen správně předložená nabídka.

Co se Bissaka nechal slyšet, jeho prioritou je setrvání v Premier League. A co víc, v Londýně má ještě dům, ve kterém bydlel, než se přestěhoval do Manchesteru. Dá se tedy předpokládat, že by tuto destinaci při procházení všech přestupových nabídek měl zvážit.

„West Ham je ve skutečnosti jedním z předních kandidátů na Bissakův podpis. Je možné, že nabídka bude United předložena už v lednu,“ upozorňuje Romano.

Vladimíru Coufalovi tedy zjevně přijde na kraj obrany nová konkurence, která svého času v Crystal Palace budila obří zájem veřejnosti. Bissaka patřil k jedněm z nejzajímavějších hráčů, což byl také důvod, proč si jej ďáblové vzali na Old Trafford. Zde ovšem postupně nějak ochořel.

Premier League - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.