Kanté se pomalu loučí s fanoušky Chelsea. V této sezoně si navíc sotva ještě zahraje

Kanté se pomalu loučí s fanoušky Chelsea. V této sezoně si navíc sotva ještě zahraje

Nové zprávy o Kanteho budoucnosti nepotěší fanoušky Chelsea. Jindy nejlepší hráč záložních řad a nepostradatelná součástka defenzivní fáze týmu bude mimo hru možná až do konce března. Konec smlouvy se navíc také blíží…

Už to tu zaznělo v průběhu podzimu a nové informace, které k nám vysílá známý novinář Fabrizio Romano, to jenom potvrzují. N’Golo Kanté má na Stamford Bridge platnou smlouvu jen do konce aktuálního ročníku, přitom novou se zdráhá podepsat. Už to je samo o sobě důvodem k obavám, že bude nejpozději v létě nutné přivést adekvátní náhradu.

Jelikož ovšem Kanté laboruje se zraněními, nemůže Blues pomoct ani v této sezoně, což může mít za následek ten herní úpadek, který aktuálně vidíme. Chelsea i po mohutných investicích, které se ovšem týkaly zejména útoku a obrany, balancuje na hraně lepšího středu tabulky a jen těžko se dá předpovědět, zdali si do příští sezony zajistí Ligu mistrů.

Nové informace z tiskové konference v podání trenéra Grahama Pottera mluví o tom, že se Kanté nevrátí do přípravy dříve než na konci února, ne-li dokonce až na konci března. Novinář Fabrizio Romano pak doplňuje, že pokud Kanté opět zapluje do základní sestavy Chelsea, nemusí to být na dlouho. O jeho služby má totiž zájem Barcelona, která se poslední přestupová období zaměřuje na hráče, kteří jsou bez smlouvy. A očividně i francouzský reprezentant touží po změně prostředí.

Premier League - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.