Gakpo: Van Dijk mě přesvědčoval, ať nechodím do United, že se tam prý zakopu

Gakpo: Van Dijk mě přesvědčoval, ať nechodím do United, že se tam prý zakopu

Cody Gakpo, který byl zimním přestupovým cílem Manchesteru United číslo jedna, zcela upřímně odhalil, co hrálo hlavní roli v rozhodování o jeho dalším angažmá.

Mnohá přední periodika o ničem nepochybovala. Většina z nich už s předstihem hlásila, že se Gakpo v lednu stane novou posilou Manchesteru United. Vše vypadalo skoro jako uzavřená záležitost, když v tom se náhle objevil Liverpool a hráče jim přebral. Vše se upeklo prakticky z hodiny na hodinu.

Jak je to možné? Divili se fanoušci, ale i někteří novináři. A právě na tuto otázku sám hráč, který byl prezentován jako nová posila The Reds, odpověděl serveru SPORTbible.

„Hlavní roli v mém rozhodování hrál můj národní spoluhráč Virgil van Dijk. On mě prakticky každý den přesvědčoval o tom, abych dobře zvážil svou budoucnost. Říkal mi, že tu jsou jisté kluby (Manchester United), kde bych se jen zakopal, protože tam už pohřbilo svou kariéru několik fotbalistů. Zároveň mi odhaloval krásy Liverpoolu a já se prostě nechal zlanařit.“

Dále se Gakpo podělil o své pocity a to, jak se těší, až si poprvé zahraje na Afield Road. Ta podstatná část jeho příběhu nám nicméně byla odhalena. Virgil van Dijk je tou osobou, která stála za změnou jeho názoru, proč nakonec neskončil v dresu Rudých ďáblů na Old Trafford.

My si jen můžeme připomenout necelý měsíc starý článek, kde van Dijk promluvil veřejně o tom, jak nechce, aby se Gakpo připojil k Manchesteru United. Jeho přání nakonec bylo vyslyšeno.

Hlavně nechoď do United! naléhá na Gakpa národní kolega a hráč Liverpoolu

Premier League - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.