Už nemůžeme déle čekat, musíme jednat! apeluje Conte po dalším nezdaru na vedení Spurs

Už nemůžeme déle čekat, musíme jednat! apeluje Conte po dalším nezdaru na vedení Spurs

Po posledním zápase, ve kterém Tottenham „pouze“ remizoval s papírově slabším Brentfordem, i trenér Antonio Conte přiznává, že je na čase začít jednat.

Conte byl, je a patrně vždy i bude trenérem, který bude vyhledávat úspěchy. Před příchodem na sever Londýna slíbil, že se klubu pokusí konečně doručit nějaké trofeje, ale také věděl, že bez tvrdé práce a pořádných investic to nepůjde.

Tvrdé práce možná již započaly, ale investice jsou údajně ještě potřeba. A to nejlépe hned teď v zimě, aby Tottenham nepřišel o příčky zaručující jim účast v příštím ročníku prestižní Ligy mistrů.

„Musíme a pokusíme se něco udělat,“ informoval Conte reportéry ze stanice Sky Sports. „Náš kádr je stále poměrně úzký a některé pozice můžeme pořád zlepšit. Je třeba s tím dělat něco teď, dokud je čas,“ apeloval prostřednictvím kamer na vedení klubu.

„Potřebujeme investovat do kádru a do budoucnosti. Máme zde nějaké hráče s velkým potenciálem, jako jsou například Bentancur a Kulusevski, ale potřebujeme ještě více. I naše konkurence se neustále zlepšuje a my musíme dělat totéž,“ narážel například na to, že si taková Chelsea domlouvá už čtvrtou zimní posilu.

Tottenhamu momentálně v tabulce náleží čtvrtá příčka, ale na záda mu šlape Manchester United, který má navíc zápas k dobru. Zvedá se také Liverpool, který v sestavě vítá nejlepší posilu z holandské ligy Codyho Gakpa.

Premier League - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.