Noví cizinci v lize: Výhrou v jackpotu může být australský dravec, Slavia má druhého Deliho. Vytouženou posilu získal i Slovan
Už tento víkend začne jarní část Fortuna:ligy, v níž fanoušci uvidí hned několik nových tváří. A samozřejmě i těch ze zahraničí. Kdo z nich se stane trefou do černého? Vybrali jsme pro vás pět nejzajímavějších cizinců, které se během zimy povedlo zlákat do české nejvyšší soutěže.
Eneo Bitri (26 let, FC Baník Ostrava)
zdroj: Partizani
Hodně zajímavým hráčem by mohl být i Eneo Bitri. Vůbec první albánská posila v historii ostravského Baníku, kde by měl plnit roli dirigenta defenzivní složky hry. Právě obranu si trenér Pavel Hapal přál zkvalitnit ze všeho nejvíce, tohle má být odpověď na jeho tužby. Šestadvacetiletý Bitri patřil k dlouholetým oporám FK Partizani, nyní zatoužil po nové výzvě. Forma jeho příchodu se teprve ladí. “Dlouho jsme věděli, že Bitri odejde. Na jeho absenci jsme připraveni," citoval Deník Sport kouče Partizani Giovanniho Colella.
Přidávat komentáře mohou pouze přihlášení a registrovaní uživatelé. Přihlašte se zde