Šest hráčů, kteří mohou být předmětem rozmluv mezi Rosickým a Priskem v souvislosti s letním přestupovým oknem?

Sparta sice ztrácí na čelo FORTUNA:LIGY sedm bodů, nicméně ani tak nepřestala snít o třináctém českém titulu a sportovní úsek kvůli tomu nadělil trenérskému štábu během zimní přestávky hned čtyři nové zahraniční akvizice. O tom, jak vydatně se bude zbrojit v létě, rozhodnou nadcházející měsíce, s tím, že na potenciálním seznamu přání sportovního ředitele Tomáše Rosického a hlavního trenéra letenského áčka Briana Priskeho samozřejmě nefigurují výhradně cizinci

David Tkáč (Trinity Zlín)

Jestliže je nejcennějším brněnským fotbalistou Ševčík, na zlínské Letné disponuje podobným statusem jeho vrstevník David Tkáč.

Jeho vývoj sice v posledních měsících přibrzdilo vážné zranění, nicméně své možnosti naznačil již v uplynulém soutěžním ročníku, který končil se šesti soutěžními brankami.

Současných 24 prvoligových startů by mohl začít brzy rozšiřovat pod novým trenérem ševců Pavlem Vrbou, který by ho mohl posunout dál i z taktického hlediska. Pakliže naváže na to, kde skončil, je to nepochybně možnost pro kompletní domácí špičku.

Foto: FC TRINITY Zlín