Šest hráčů, kteří mohou být předmětem rozmluv mezi Rosickým a Priskem v souvislosti s letním přestupovým oknem?

Sparta sice ztrácí na čelo FORTUNA:LIGY sedm bodů, nicméně ani tak nepřestala snít o třináctém českém titulu a sportovní úsek kvůli tomu nadělil trenérskému štábu během zimní přestávky hned čtyři nové zahraniční akvizice. O tom, jak vydatně se bude zbrojit v létě, rozhodnou nadcházející měsíce, s tím, že na potenciálním seznamu přání sportovního ředitele Tomáše Rosického a hlavního trenéra letenského áčka Briana Priskeho samozřejmě nefigurují výhradně cizinci

Tomáš Ladra (Mladá Boleslav)

Tomáš Ladra už je součástí prvoligového dění pořádně dlouho, významnou roli však začal hrát v Mladé Boleslavi až v posledních dvou sezonách, o čemž svědčí i to, že během podzimu nechyběl ani jednou v základní sestavě svého mužstva.

V minulosti sbíral zkušenosti i v Pardubicích, s nimiž okusil druhou nejvyšší soutěž F:NL a samozřejmě také v Jablonci, kde zažil praktiky současného šéfa Dukly Petra Rady.

V rozběhlém ročníku se zapsal do střelecké listiny hned pětkrát a svou bilanci okořenil také jednou asistencí.

Trenér středočeské družiny Pavel Hoftych už o něm před několika měsíci tvrdil, že roste pro domácí TOP 3 a ta ho pochopitelně bedlivě sleduje. Boleslav by opravdu nemusela být jeho poslední zastávkou. Pořád je mu totiž jen pětadvacet.

Foto: FK Mladá Boleslav