Šest hráčů, kteří mohou být předmětem rozmluv mezi Rosickým a Priskem v souvislosti s letním přestupovým oknem?

Sparta sice ztrácí na čelo FORTUNA:LIGY sedm bodů, nicméně ani tak nepřestala snít o třináctém českém titulu a sportovní úsek kvůli tomu nadělil trenérskému štábu během zimní přestávky hned čtyři nové zahraniční akvizice. O tom, jak vydatně se bude zbrojit v létě, rozhodnou nadcházející měsíce, s tím, že na potenciálním seznamu přání sportovního ředitele Tomáše Rosického a hlavního trenéra letenského áčka Briana Priskeho samozřejmě nefigurují výhradně cizinci

Christian Frýdek (Slovan Liberec)

Mladší ze synů vicemistra Evropy z roku 1996 Martina Frýdka už ve sparťanských strukturách působil a byť už je nyní někde jinde, budoucím návratem by určitě nepohrdl.

I Luboš Kozel jistě ví, že fotbalově by na Spartu nepochybně měl, nicméně ještě by potřeboval fyzicky zesílit, aby tolik neodpadával ze soubojů a hlavně vylepšit produktivitu.

Jeden gól a dvě asistence na patnáct startů totiž není žádný grandiózní výkon a na návrat do metropole bude mít jedině v případě, když svoje osobní čísla pozvedne. Ve třiadvaceti letech má ale ještě pořád dost času.

Foto: FC Slovan Liberec