Vydra, Mabil a ti další. Tohle jsou největší ligové úlovky na zimním trhu s hráči!

PŘED SEZONOU

Už tento víkend odstartuje jarní část FORTUNA:LIGY, která rozhodne o vítězích a poražených. A také o tom, jaký z celků přes zimu nejlépe vyztužil svůj kádr. Dres změnilo spoustu hráčů, ne všichni se však stanou skutečnými posilami. Redakce eFotbal.cz vybrala pět největších jmen, která o pauze doplnila některý z ligových týmů.


4, Petr Hronek (29 let, SK Slavia Praha)

Svou posilu z Ďolíčku ale v zimě získala i Slavia. Jen nepřivedla Květa, nýbrž dravce Petra Hronka, jehož si do mužstva vyžádal přímo trenér Jindřich Trpišovský. A dobře ví proč. Tenhle pracant by mohl být okamžitou posilou, náročný styl sešívaných by mu měl vyhovovat. Na druhou stranu, v Edenu zažije konkurenci jako ještě nikdy. Navíc trenéra, který je sestavu zvyklý točit jako kolovrátek…

“Petr je skvěle fyzicky vybavený a připravený hráč, který pracuje na velkém prostoru. Je neskutečně platný v presinku, nešetří krokem a nevadí mu soubojová hra. Navíc má vynikající dlouhé auty i hru hlavou. V poslední době je na vrcholu své výkonnosti, v Bohemce se vypracoval v jednoho z nejlepších hráčů svého týmu,“ nešetřil chválou sám Trpišovský.  

Foto: SK Slavia Praha