Transferový boulevard: Konec přestupového okna je tady, Arsenal jde po Jorginhovi, PSG chce Ziyecha

Transferový boulevard: Konec přestupového okna je tady, Arsenal jde po Jorginhovi, PSG chce Ziyecha

Souhrn nejzajímavějších přestupových spekulací z Premier League, se kterými přišla v posledních dnech média.  

Football London: Arsenal řeší možnost přestupu jedenatřicetiletého italského záložníka Jorginha, kterému v létě končí smlouva v Chelsea

Mail: Poté, co jednání o koupi Keylora Navase na poslední chvíli ztroskotala, je Nottingham Forest připraven se zaměřit na brankáře Paris Saint-Germain Sergia Rica.

L'Equipe: Paris St-Germain doufá, že se mu podaří do konce sezony získat na hostování útočníka Hakima Ziyecha z Chelsea. Devětadvacetiletý hráč by podle všeho dal přednost přestupu do Francie před angažmá v jiném anglickém týmu.

90min: Arsenal zvažuje pozdní nabídku na záložníka Leicesteru Youriho Tielemanse. Pětadvacetiletému belgickému reprezentantovi v létě končí smlouva, ale Gunners by jím rádi okamžitě posílili svůj tým.

Daily Star: Devětadvacetiletý kapitán Manchesteru United Harry Maguire odmítl nabídku Interu Milán na hostování a chce bojovat o své místo na Old Trafford - v létě však svou pozici přehodnotí. 

El NacionaL: Liverpool by mohl překvapivě posílit svůj střed pole podpisem jedenatřicetiletého záložníka Chelsea a Francie N'Golo Kanteho, kterému v létě končí na Stamford Bridge smlouva. 

90min: Bournemouth je blízko k dohodě se Sassuolem ze Serie A o přestupu dvaadvacetiletého záložníka z Pobřeží slonoviny Hameda Traoreho.

Football Insider: Southampton souhlasil s tím, že zaplatí výstupní klauzuli ve výši 26,2 milionu liber za dvaadvacetiletého útočníka Bragy Vitinha.