Petržela "překličkoval" kolegu Kadlece, a to přesto, že nevěděl, kolik českých titulů má v síni slávy Liberec

Petržela "překličkoval" kolegu Kadlece, a to přesto, že nevěděl, kolik českých titulů má v síni slávy Liberec
OBSAHUJE VIDEO

Pamatujete si na televizní pořad "Riskuj!", který se vysílal na přelomu milénia a největší porci času v něm strávil za moderátorským pultem Jan Rosák?

Ligová fotbalová asociace se dotyčnou vědomostní soutěž rozhodla v rámci oslav třiceti let samostatné české ligy parafrázovat a na svém YouTube kanále nabízí kvíz "Kličkuj!".

Zatímco v premiérové "podještědské" epizodě si Michael Rabušic namazal na chleba svého staršího kolegu Theodora Gebre Selassieho, druhý díl diváky zavál na Městský stadion Miroslava Valenty do Uherského Hradiště.

V jeho útrobách si to rozdali dva nejzkušenější borci Slovácka Milan Petržela a Michal Kadlec, s tím, že výhru uzmul první jmenovaný rekordman v počtu prvoligových startů, který v minulosti prošel také Plzní, Spartou nebo Augsburgem.

Devětatřicetiletého křídelníka nevykolejil ani první dílčí neúspěch v podobě otázky, kolik titulů vybojoval v barvách Slovanu Tomáš Janů, s tím, že ho zaskočil celkový počet libereckých úspěchů, které se zrodily v sezonách 2001/2002, 2005/2006 a 2011/2012.

Tvrdík na rozdíl od LFA ukazuje na problémy. Klece musejí pryč! V Opavě fandům v bouřce hrozilo nebezpečí

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.