Chelsea zůstává na lovu velkých hráčů, jednoho si vyhlédla v PSG, druhého v Dortmundu

Chelsea zůstává na lovu velkých hráčů, jednoho si vyhlédla v PSG, druhého v Dortmundu

Způsoby, jak dále a více obohatit svůj kádr, hledá již teď americký vlastník Todd Boehly. Oficiálně má vyhlédnuté dva cíle, přičemž jeden působí v Dortmundu a druhý v Paříži.

Todd Boehly patří mezi tři nejbohatší vlastníky z Premier League a tuto finanční sílu dává od příchodu na Stamford Bridge velmi hlasitě najevo. Za půl roku utratil za posily téměř 700 milionů liber, a protože přestavba kádru stále není kompletní, ještě několik milionů utraceno bude.

Ve Francii dobře informovaný deník Le Parisien mluví o tom, že se Chelsea začala zajímat o křídelníka Neymara, který má s PSG platnou smlouvu do léta roku 2025. Už nějakou dobu se ovšem mluví o jeho odchodu a současné nepokoje v kabině jeho setrvání nepomáhají.

Chelsea je v současné chvíli na zisk Neymara největším favoritem i co se pohledu bookmakerů týče, pouze se neví, zdali by kapitán brazilského národního týmu přijal ten fakt, že Blues v příští sezoně nebudou působit jak v Lize mistrů, tak patrně ani Evropské lize.

Další jméno, které bylo potvrzeno, tentokrát novinářem Fabriziem Romanem, o nějž má Chelsea zájem, náleží záložníkovi Dortmundu Judemu Bellinghamovi. Zatímco Neymarova cenovka se může pohybovat okolo 60 milionů liber, v případě Bellinghama je dvojnásobná. Romano hovoří, že si Borrusia o svůj mladý klenot může říct klidně až 150 milionů liber. Boehly je ovšem má, ale pořád se neví, jak dlouho mu to utrácení vydrží, než jej lapí do svých klepet finanční fair play.