Lídr F:NL se posílil v kategorii "last minute". U Litavky potvrdili nejen Maška, ale i další tři nové akvizice...

Lídr F:NL se posílil v kategorii "last minute". U Litavky potvrdili nejen Maška, ale i další tři nové akvizice...

Příbramský klub, jehož se nedlouho po skončení podzimní části trenérsky ujal Dušan Uhrin mladší, se pár dní před rozjezdem jarních bojů pochlubil čtveřicí nových tváří.

Druhé lize vládnoucí středočeský celek potvrdil přestup Dominika Šimáčka, který bude nosit v novém působišti číslo 12. Jde o odchovance Sparty, který ještě v uplynulém soutěžním ročníku nastupoval za její druholigovou rezervu. Na podzim ho pak bylo možno registrovat v barvách Loko Vltavín. A protože během přípravných utkání zaujal, může se těšit na zelený dres natrvalo.

Značka Jaroslava Starky nabídla kontrakt také svému odchovanci Dominiku Maškovi, jenž tak navlékne příbramský dres po dlouhých jedenácti letech, kdy působil v Hamburku, Cambuur, Bohemians Praha 1905, Mladé Boleslavi, Zlíně. či Jablonci. Na staronové adrese ho fanoušci budou moci vídávat s jednadvacítkou na zádech.

Na poslední chvíli dorazili na hostování i dva kmenoví hráči Mladé Boleslavi. Jedním z nich je vytáhlý norský zadák Hasah Jahič, jenž má za sebou minulost v Mladost DK a kterého čeká v Příbrami číslo 5 a druhým pak Daniel Langhamer, který již u Litavky působil v minulé sezoně.

Lídr F:NL, který má k dobru dva body na druhý Vyškov, začíná bojovat o body první březnovou neděli na půdě Karviné.

V Sigmě byl dlouhé roky, v Pardubicích jen pár měsíců. Zahradníček už pod Kováčem dohrál a hledá si klub