Potencionální posily pro Arsenal? Sterling tuto variantu odmítá, ale Rice by klapnout mohl

Potencionální posily pro Arsenal? Sterling tuto variantu odmítá, ale Rice by klapnout mohl

Londýnský Arsenal by po letech půstu mohl ovládnout Premier League. Pro mnohé by to bylo ještě před touto sezónou velké překvapení, ale práce španělského kouče Mikela Artety přináší kýžené ovoce. Z klubu se opět stává lákavá destinace, což by mohlo usnadnit i ambice na letním přestupovém trhu.

Arsenal se již nyní porozhlíží po vhodných akvizicích a jeho zrak byl prý dle listu The Sun nasměrován také do tábora konkurenční Chelsea. Předmětem zájmu má být anglický reprezentační křídelník Raheem Sterling, který však dle slov svého agenta nechce Stamford Bridge opouštět.

Osmadvacetiletý hráč sice nevykazuje nikterak úspěšnou sezónu, ale fanoušky Blues chce přesvědčit, že jeho příchod z Manchesteru City nebyl zbytečný.

Podle britského deníku The Times je další vysněnou posilou Gunners ostrovní záložník Declan Rice. Hvězdička West Hamu je spojována s letní změnou klubových barev, ale v popředí byli zatím především Citizens.

Kladiváři si své opory budou cenit zhruba na 80 milionů liber, ale hovoří se i o částce o 20 milionů vyšší. Aktuální sezóna však hráči nevychází úplně podle představ a výsledkové i herní trápení West Hamu se promítá i na jeho výkonech. S kvalitnějším servisem by ale mohl zalepit ústa všem kritikům.