Bye bye Bobby! Agent Roberta Firmina se vyjádřil k hráčovu letnímu ochodu z dresu The Reds

Bye bye Bobby! Agent Roberta Firmina se vyjádřil k hráčovu letnímu ochodu z dresu The Reds

Roger Wittmann, agent Roberta Firmina, svým vyjádřením výrazně podpořil rostoucí spekulace ohledně hráčova letního odchodu z dresu The Reds. "Mohu to potvrdit," odpověděl agentuře 365Scores na otázku, jestli se brazilský útočník bude v létě stěhovat z deštivého Liverpoolu. 

353 zápasů - 107 gólů. Takový střelecký účet si Roberto Firmino otevřel za osm let strávených u řeky Merseyside. Psal se rok 2015, když tehdejší trenér Liverpoolu, Brendan Rodgers, ukázal na brazilského šikulu střílejícího branky v dresu německého Hoffenheimu. Transfer vyšel na 29 milionů liber. O rok později se k "Bobbymu" přidal Sadio Mané a další rok následoval Mohamed Salah. Obávané trio za ta léta vystrašilo nejednoho fanouška ostatních tymů Premier League.

Nicméně, dny Roberta Firmina v dresu The Reds se pomalu chylí ke konci. Do spekulací, které visely ve vzduchu během zimního přestupového období, hodil pořádný granát hráčův agent. Během rozhovoru pro agenturu 365Scores potvrdil, že hráč svého dlouholetého chlebodárce v létě opustí. "Mohu potvrdit, že Roberto Firmiho toto léto opustí Liverpool. Je to krásné zakončení po neuvěřitelných osmi letech."  

Otázkou zůstává, jakou cestou se Firmino vydá. Jeho fotbalové CV, zahrnující trofeje pro vítěze Premier League, Ligy Mistrů i obou anglických pohárů, by mohlo přilákat zajímavé nápadníky.

Premier League - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.