Legendy bez práce? Brzy ne. Dlouholetí rivalové se utkají o prestižní místo

Legendy bez práce? Brzy ne. Dlouholetí rivalové se utkají o prestižní místo

Legendární angličtí záložníci Steven Gerrard, Frank Lampard a Scott Parker se údajně ucházejí o velmi prestižní místo, které by se mělo brzy uvolnit.

Podle deníku Daily Mail panují pochybnosti o tom, zda Lee Carsley bude pokračovat ve funkci šéfa anglické reprezentace do 21 let. Dle stejného média patří mezi možné kandidáty na jeho místo právě Lampard, Gerrard a Parker.

Gerrard a Lampard nedávno přišli o práci v Premier League v Aston Ville, respektive v Evertonu, ale ani Parker se nemá čím chlubit, nedávno byl propuštěn z Clubu Bruggy, přičemž předtím vedl v Premier League také Fulham a Bournemouth.

Vedení anglického fotbalu také zvažuje jmenování někoho, kdo by teoreticky mohl nahradit Garetha Southgatea, kterému po mistrovství Evropy v létě příštího roku vyprší smlouva.

Stejný osud vlastně čeká zmiňovaného Carsleyho, který by měl anglické mladíky opustit po červnovém EURU do 21 let.

Carsley, který hrával za Blackburn Rovers, Coventry City, Everton a Birmingham City, dříve zastával manažerské funkce v Coventry a poté také v Brentfordu.

Poté se v září 2020 ujal funkce hlavního trenéra anglického týmu U20, ale v červenci 2021 byl povýšen na hlavního trenéra anglického týmu U21. Další kariérní růst u reprezentace se ale neočekává.