Haaland: Klub mě nekoupil, abych vyhrál Premier League. Koupil mě, abych mu vyhrál Ligu mistrů

Haaland: Klub mě nekoupil, abych vyhrál Premier League. Koupil mě, abych mu vyhrál Ligu mistrů

Manchester City je zvyklý vyhrávat Premier League, proto nepotřebuje mít takové eso v rukávu, jako je Erlinga Haaland. Severoanglický celek míří ještě výše.

Erling Haaland v průběhu týdne nastoupil v základní sestavě Manchesteru City, který po venkovní remíze 1:1 s Lipskem potřeboval doma vyhrát. Norský snajpr si toho večera ukradl show jenom pro sebe a svému soupeři při demolici 7:0 nastřílel neuvěřitelných pět branek. A kdo ví, jestli by jich nebylo ještě více, kdyby jej trenér potom nevystřídal.

„To střídání mě skutečně naštvalo, protože jsem byl zrovna při chuti a chtěl jsem dát ještě více gólů. Dokonce jsem to řekl i trenérovi, že jsem ze hřiště nechtěl odejít, jelikož jsem si věřil na šestou a třeba i sedmou branku,“ sdělil Haaland v reportáži pro CBS Sports.

Citizens se díky výhře dostali do dalšího kola vyřazovací fáze Ligy mistrů, kde se střetnout s Bayernem Mnichov Cílem, jako v každém jiném ročníku, je tuto soutěž konečně vyhrát. A zrovna letos je k tomu větší šance jak v letech předchozích.

„Manchester City mě nekoupil proto, abych mu vyhrál Premier League. V té si umí poradit i beze mě. Manchester City mě podepsal proto, abych jim vyhrál Ligu mistrů. A to já chci, vážně, vážně chci,“ prozradil teprve dvaadvacetiletý norský útočník, který má na kontě už neuvěřitelných 39 branek a 5 asistencí napříč všemi soutěžemi.